Do GTA Online míří letní update

11. srpen 2020 16:42 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Projíždíte se prosluněným městem svým nablýskaným Benefactorem, užíváte si hudbu linoucí se z rádia a přemýšlíte nad tím, kam dále vložíte své těžce vydělané peníze. Když v tu chvíli se proti vám vyřítí létající motorka, vystřelí na vás dvě rakety a vaše auto i vaše tělo mizí v popel. Ano, taková situace se vám nestane moc často, přeci jen tu je ale jedno místo – GTA Online, které vám brzy vyřeší alespoň problém kam nadále vkládat své peníze.

Rockstar totiž oznamuje další větší update s názvem Los Santos Summer Special mířící nejen na vaše peníze, ale také čas strávený ve hře. Jako hlavním tahákem je rovnou 15 nových vozidel, samozřejmě mířící do vyšší cenové třídy. Hráče ale rozhodně potěší i 6 nových co-op misí. Pro jejich hraní je sice potřeba vlastnit jachtu, ale to jen pár milionů dolarů.+

Ale zábavu najdete i zadarmo. Rockstar si přichystal 9 dalších závodních okruhů, Business Battles nebo automaty do Diamond kasina. Věříme, že vás potěší i sleva na jachty, dronovou stanici nebo úpravy na auta. Update by měl být ve hře dostupný už dnes.

Zdroj: Rockstar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925444
bf3ls napsal 12. 8. 2020 v 09.56

Nice, nové automaty do kasina... aha vlastně nic :)

Nahlásit nevhodný obsah