AT&T nebude prodávat herní divizi WB

11. srpen 2020 14:49 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Měsíc nazpátek se v herním průmyslu objevila obrovská zpráva hovořící o plánech společnosti AT&T prodat herní divizi Warner Bros. Dohoda by zahrnovala studia jako je Rocksteady, NetherRealm a TT Games společně s možnou komerční licencí zahrnující například Lego nebo Harryho Pottera. Do dohadů o zkušené vývojáře zamířila studia jako Take-Two, EA, Activision nebo Microsoft. Nic se ale nakonec prodávat nebude.

Zaměstnanci WB Interactive totiž dostali mail, který vyjasňuje situaci a také rozhodnutí vedení. I když AT&T chtělo původně svůj dluh snížit o možné 4 miliardy dolarů, herní studia si ponechá a restrukturalizuje celou organizaci.

„Warner Bros. Interactive zůstane součástí skupiny Studios and Networks společně s naším Global Brands and Franchises týmem.“ Email nenaznačuje, jaké změny nastanou, doufáme ale, že se nechystají hromadné vyhazovy jako u konkurence.

Informace přišla jen pár dní poté, co studio Rocksteady, které je součástí WBI, oznámilo novou hrou na motivy Suicide Squad. O ní zatím nemáme žádné informace, i samotné oznámení proběhlo pouze skrze tweet.

Zdroj: Eurogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!