Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Remedy pracují na hře ze světa Control / AW

10. srpen 2020 11:11 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Finské studio Remedy v aktuálním blogovém příspěvku potěšilo řadu fanoušků. Potvrdilo totiž, že se připravovaný druhý rozšiřující balíček sci-fi akce Control s podtitulem AWE zaměří na osud Alana Wakea. Zároveň také potvrdilo, že pracuje na další hře zasazené do univerza.

Kreativní ředitel Sam Lake se pochlubil vznikem Remedy Connected Universe - jednotného univerza, kde se budou všechny hry studia odehrávat. Pokud pomineme řadu easter eggů a referencí, je DLC AWE prvním znakem existence tohoto projektu. 

„Pomalu, trpělivě, potichu jsme plánovali a kuli pikle, abychom něco podobného stvořili. Jsem naprosto nadšený, že konečně nadešel čas prvního konkrétního kroku na této cestě, cestě vytvoření Remedy Connected Universe,“ nechal se slyšet. 

Remedy nyní vyvíjejí dva projekty pod hlavičkou společnosti Epic. Jeden z nich by měl být spíše menších rozměrů, ten druhý je ale pravděpodobně plnohodnotnou AAA hrou. Finské studio zároveň pod záštitou čínského giganta Tencent a korejské firmy Smilegate pracuje na singleplayerové kampani multiplayerové střílečky CrossfireX.

Zdroj: Remedy

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!