EA Access bude na Steamu “již brzy”

10. srpen 2020 16:53 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Dlouho očekávaný příchod předplatného EA Access na distribuční platformu Steam je zřejmě velmi blízko. V obchodě Steam se objevila oficiální záložka služby s popisem a prvními detaily. Společnost se dříve nechala slyšet, že míří na letošní léto, dočkat bychom se tedy mohli v následujících týdnech.

EA Access nabídne na Steamu stejné služby, jako na ostatních, existujících platformách (Origin, Xbox One, PlayStation 4). Předplatitelé dostanou přístup k rozsáhlému “trezoru” starších titulů, které je možné v různých edicích hrát bez omezení. V případě aktuálních hitů se mohou (obvykle, například Star Wars Jedi: Fallen Order tuto možnost nenabídl) těšit na předběžný přístup a desetihodinovou zkušební verzi, v případě sportovních her obsahově neomezenou.

Jako bonus pak funguje sleva 10 % na všechny produkty studia. Cena taktéž zůstává totožná, měsíční předplatné vyjde na 99 českých korun, za dvanáct měsíců EA Access zaplatíte výhodnějších 599 korun. 

Ve zmíněném trezoru nechybí série Mass Effect, Battlefield, Crysis, Dragon Age, Dead Space, Need for Speed, Titanfall, The Sims, Medal of Honor, Battlefront, Simcity, Mirorrs Edge, nebo samostatné hity jako Spore a Fe. Na Steamu se neobjevují žádné sportovní série. 

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20900709
Spiker01 napsal 11. 8. 2020 v 10.13

Fifa 21 je na Steamu k předprodeji. Snad se objeví i 20

Nahlásit nevhodný obsah