Darth Vader brzy navštíví majitele PS VR

7. srpen 2020 12:20 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Krom VR režimu pro chystaného Hitmana se v rámci State of Play předvedl také titul Vader Immortal: A Star Wars VR Series z produkce studia ILMxLAB. Špinavá tajemství Dartha Vadera bylo zatím možné odhalovat pouze prostřednictvím Oculus VR, koncem srpna se ale objeví také na PS VR.

Tři epizody se odehrávají v období mezi filmy Star Wars: Revenge of the Sith a Star Wars: A New Hope. Hráč se chopí role pašeráka, který se jednoho dne ocitne příliš blízko planety Mustafar. Náhle nečekaně vyskočí z hyperprostoru, načež mu nezbývá nic jiného, než se porozhlédnout po domovině nechvalně proslulého sithského lorda.

Hra slibuje slušný příběh. Vývojáři ostatně úzce spolupracovali s filmaři společnosti Lucasfilm. Scénář napsal David S. Goyer (The Dark Knight, Blade), o režii se postaral Ben Snow (Star Wars: Secrets of the Empire). Na hře se podílel také Scott Lawrence, jenž je dobře znám jako dabér Dartha Vadera.

Krom příběhové kampaně jsou připraveny také Lightsaber Dojo režimy, v nichž lze zdokonalovat práci se světelným mečem a probudit v sobě sílu. Na PS VR hra vychází 25. srpna.

Zdroj: State of Play, StarWars.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 7. 8. 2020 v 14.21

DARTH VADER už TRAPÁK. Sorry zmerchandisovali ho a totálně dodzigali. Jediná trapnější věc jsou poslední dvě trilogie HAPPY MEALů, é sorry STAR WARS. Produkt a předmět onanie lidí v garáži, nic jinýho už STAR WARS nejsou. Univerzum plné lidí, co na nich chtěj vydělat.

Editováno: 7. 08. 2020 v 14.23

Nahlásit nevhodný obsah