Crash předvádí nové herní mechanismy

7. srpen 2020 08:52 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (6)

Sony včera večer odbavila další prezentaci State of Play. O výkop se postaral chlupatý vačnatec Crash, který přinesl další podstatné detaily k chystanému čtvrtému dílu s podtitulem It’s About Time.

Studio Toys for Bob si evidentně dalo hodně záležet, aby čtyřka zachovala odkaz původních dílů. To však neznamená, že se fanoušci série nedočkají nových prvků. Poslední záběry naopak napovídají, že jich bude požehnaně. Ať už jde o zpomalování času, ovládání gravitace, pohupování na laně, běhání po zdech a tak dále.

Ukázka zachycuje celou řadu úrovní, včetně ikonické N. Sanity Beach, kde to celé začalo. Po vzoru remasteru Crash Team Racing bude pro hráče připravena spousta kosmetických prvků. Mohou si například vybrat, s jakým outfitem se vrhnou do dalšího dobrodružství. Autoři připravili desítky skinů, které lze získat plněním speciálních výzev a sbíráním drahokamů.

Během prezentace také vyšlo najevo, že vývojáři spolupracují se studiem Beenox, tedy s autory výše zmíněného remasteru Crash Team Racing. Společně se zamysleli, jak hráčům nabídnout nové možnosti v přístupu ke hře. Vznikl tedy režim N. Verted Mode, v němž dochází ke změně perspektivy a vizuálního ztvárnění.

Autoři slibují, že si pokračování letité série užijí pamětníci i úplní nováčci. Crash Bandicoot 4: It’s About Time vychází 2. října na platformách PS4 a Xbox One.

Zdroj: State of Play

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 7. 8. 2020 v 14.13

Nejstarší herní mechanismy - nejlepší herní mechanismy. Tohle vypadá na slušnej JUMP ´N´ RUN, kde nemusí mít člověk HEADSET a nikdo ho nenutí komunikovat, i když se u nechce. Člověk a videohra, bez sociálních nadstaveb, pár jasnejch hazardů, co chtít víc.

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 7. 8. 2020 v 11.55

red-icius: Jasně no, jak říkám Sony na tohle upozorňovalo a jak vidno, tak jim to stejně nepomohlo :D

Jinak myslím, že obě firmy, mají ještě nějaká želízka v rukávu.
Sony: Socom, Silent Hill, FF, Uncharted, Last of US 2 multiplayer, god of war, Kodžima, projekt?
Microsoft: Gears, Double Fine Projekt, Obsidian project, Forza horizon?

Myslím, že případě SONY většina těch her se potvrdí a vyjde do konce roku 21, u Microsoftu vůbec netuším.

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 7. 8. 2020 v 11.31

.Mate: no to prohlášení jsem nečetl, vlastně jsem nečetl nikde nic (ani tady) a najednou na YT vidím, že se čeká na stream.. stejně tak v chatu byly vyděšení i další sledující, jestli to Sony myslí vážně :D .. ale doufat v lepší zítřky nepřestávám :D

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 7. 8. 2020 v 09.29

red-icius: Stačilo, kdyby sis před tím přečetl oficiální vyjádření Sony, že se budou věnovat Indie hrám, hrám, které již ukázali a hrám na Ps4, přímo psali, že nemáme čekat žádné velké odhalení ohledně PS5, nebo nových velkých her. Pak by jsi nebyl zklamaný. Tady vidím velký rozdíl mezi touto prezentací a prezentací od Microsoftu.

Kolují informace, že by měli mít další velkou prezentaci v půlce srpna.

Editováno: 7. 08. 2020 v 09.30

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 7. 8. 2020 v 09.27

Vypadá to dobře, je tam pár fajn nápadů :) Crash mě vždycky bavil, čtvrtý díl si určitě pořídím.

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 7. 8. 2020 v 09.25

Jako skoro Sony fanboy musím uznat, že včerejší State of Play byla dobrá srajda .. to sme se nasmáli, že Xbox měl sračkový prezentace bez pořádných her a Sony to od něj nakonec okopírovala .. dobrej fail..

Nahlásit nevhodný obsah