Proč bude Spider-Man v MA jen na PS

6. srpen 2020 12:12 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že Marvel’s Avengers sice dostanou Spider-Mana, ale pouze na jedné platformě, kterou bude PlayStation. Vysvětlení bylo logické, s oficiálním vyjádřením ale nakonec přichází i ředitel Crystal Dynamics Scot Amos.

„Jsme těmi, kteří mohou tvořit a přinášet, ale když přijde na volbu kde a jak bude Spider-Man, je to otázka vztahů, kde má PlayStation absolutní práva. Jak určité víte, Sony má vlastnictví (Spider-mana pozn. red) a Marvel se Sony si řeknou „Hele, tohle je něco, co můžeme udělat, je to něco, co můžeme udělat na této platformě“ a my jako tvůrci máme možnost udělat něco unikátního a zábavného.“

Sony totiž před mnoha lety od Marvelu odkoupilo práva na Spider-Mana, přičemž existence této postavy ve filmech je vždy otázkou toho, jak se Marvel a Sony dohodnou. Možná jste tak zaznamenali spor v minulém roce, kdy kvůli neshodám Disney vyhrožovalo Sony, že Spider-Mana odejme ze světa MCU. To se nakonec nestalo.

Amos ale tvrdí, že absence Spider-Mana na ostatních platformách zase tolik nevadí, jelikož je tu spousta jiných postav. „Marvel’s Avengers má hodně hrdinů a díky velikosti a síle této hry i světa budou mít hráči spoustu možností jak se zabavit.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 7. 8. 2020 v 14.20

SPIDERMAN: "Přivezly mi náklaďák prachů, nejsem z kamene !".

SPIDERMAN je jinak nejvyhořelejší hrdina. Kdybych ho do smrti neviděl, nezahynu.

Drew7878: Nevim dělaj na tom dost dlouho, na to aby to byla úplně špatná movie hra. A CRYSTAL DYNAMICS jsou dobrý 8/10 studio. Jasně neni to NAUGHTY DOG, ale první SOUL REAVER cajk. Pak je dlouho ždímal právě KAIN, co byl stále průměrnější a průměrnější a TOMB RAIDER, což je asi jako CALL OF DUTY. Každej dá maximálně pět dílů a pak nezájem.

Editováno: 7. 08. 2020 v 14.24

Nahlásit nevhodný obsah

20875587
Drew7878 napsal 6. 8. 2020 v 17.14

Super zprávy, stejně jsem té hře moc nevěřil, tak teď se o ni můžu přestat zajímat úplně.

Nahlásit nevhodný obsah