Do XGP míří FFVII, odchází KC:D

6. srpen 2020 10:24 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Se začátkem srpna se opět rozšíří Xbox Game Pass o spoustu dalších her, perků a dalších bonusů, které Microsoft společně s touto službou nabízí. Bohužel ale tentokrát tuzemské hráče zasáhnou i hry, které z Game Passu odejdou, jelikož je mezi nimi i dílo studia Warhorse.

První hrou, bohužel čistě pro konzole, je Darksiders: Genesis, co-op diablovka zasazená do světa Darksiders, která se odehrává ještě před originální hrou. Pokračuje It Lurks Below, 2D survival RPG, The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, hororová hra opět pouze pro konzole, ve které zkoumáte příběh pěti lidí, kteří se vydají na výlet. Ten se ale pochopitelně nevyvede podle představ.

Dnešek přivítá ještě Trailmakers, UnderMine a Xeno Crisis. 13. srpna se můžete těšit na HD verzi Final Fantasy VII. Jak jsme ale už na začátku naznačovali, při každém přidání i několik her odejde. Tentokrát z Game Passu odejde několik skvělých her – 14. srpna se rozloučíme s Devil May Cry 5, Kingdom Come: Deliverance, Space Hulk: Tactics, Where the Water Tastes Like Wine a Yoku’s Island Express.

Zdroj: Xbox

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925422
Nikdykde napsal 7. 8. 2020 v 10.07

Nikdo ti nebrání si je přímo koupit. U GP dokonce platí, že dokud jsou v rámci služby, je na ně permanentní sleva.

Nahlásit nevhodný obsah

20922326
qwe5 napsal 6. 8. 2020 v 15.16

Hry jako služba bude hodně temná budoucnost, kdy bude někdo za vás rozhodovat, jaký balík her bude zrovna dostupný.

Nahlásit nevhodný obsah