Nové CoD bude také úzce spjato s Warzone

5. srpen 2020 10:04 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Letošní pokračování série FPS Call of Duty s podtitulem Black Ops Cold War bude také velmi úzce navázáno na bezplatný battle royale spin-off Warzone. Prezident herní divize Activisionu Rob Kostich to potvrdil v hovoru týkajícím se zisků.

„Co můžete očekávat je velmi důsledná integrace obou her. Modern Warfare a Warzone jsou samozřejmě velmi blízce spojené. Pravděpodobně je to pro hráče velmi důležité,“ zdůvodnil rozhodnutí studia. Také dodal, že má Activision v plánu podobným způsobem navazovat i s dalšími „premium“ pokračováními hry. Potvrdil tak spekulace, které tvrdily, že se Warzone stane jakýmsi centrálním spojovníkem všech Call of Duty.

Taktéž okomentoval neobvykle zpožděné odhalení nového pokračování. Po vzoru posledních let bychom už měli další díl nedočkavě vyhlížet. I zde je ale na vině Warzone, Kostich sám přiznává, že masivní úspěch hry donutil studio přehodnotit rozhodnutí týkající se oznámení dalších her.

Právě k němu by nicméně mohlo dojít skrze Warzone. Activision už v minulosti naznačil, že je Fortnite se svými živými událostmi (koncerty hudebníků, party) poměrně velkou inspirací.

Call of Duty: Black Ops Cold War vyvíjí studia Treyarch a Raven Software. Řada kusých informací už unikla skrze servery Xboxu i fotku balíčku chipsů Doritos.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874257
Spratekk CZ napsal 5. 8. 2020 v 14.25

Tak ať ale nejdřív zapracujou na tom, jak velká je pak finální hra na disku. Mě Warzone nezajímá, hraju klasickej MP ale musim Warzone mít na disku. 200gb je teď(možná víc po updatu) a do toho eště budou plácat další díly? Tak ať prodávaj rovnou CoD v edici s nvme diskama teda... dostává se to do absurdna. Hry když měly kolem 100GB, tak se lidi cukali, ale teď se díky lenosti a tak trochu i pohodlnosti na tohle vůbec nekouká

Nahlásit nevhodný obsah

20925444
bf3ls napsal 5. 8. 2020 v 13.04

No konečně je to napadlo... Nesmysl vydávat další díl i s dalším "WARZONE" bude prostě jen singl a MP (případně zombie nebo coop mise) a WARZONE zůstane jako "pojidlo" mezi díly. Viděl bych to tak že se přidá komplet nová mapa? (tématicky pro aktuální díl CoD) + věci spojené s daným dílem.

Editováno: 5. 08. 2020 v 13.05

Nahlásit nevhodný obsah