Na Switchi vyjde Pikmin 3 Deluxe

5. srpen 2020 17:24 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Roztomilí Pikmini se vrací. Nintendo oznámilo, že exkluzivně pro Nintendo Switch připravuje Deluxe edici třetího dílu. Dočkáme se tak kompletní hry se všemi původními DLC i úplně nového obsahu. 

Třetí díl oblíbené série akčních strategií Pikmin vyšel na Wii U už v roce 2013 a od hráčů i kritiků posbíral velmi pozitivní hodnocení. Od té doby se malá rostlinná stvoření objevila jen na Nintendo 2DS v spin-offu Hey! Pikmin, teď ale zkusí šestí znovu.

Novinkou bude možnost projít hlavní příběhovou kampaň v kooperativním režimu, autoři připravili nové vedlejší úkoly s Olimarem a Louiem, rozsáhlou encyklopedii Piklopedia a nová nastavení obtížnosti, které průchod příběhem mírně zjednoduší a zpříjemní.

Pikmin 3 Deluxe vychází 30. října. Zájemci si zatím mohou připravit 60 amerických dolarů. Oficiální česká cena známá není, na platformě ale obvykle exkluzivity stojí 1800 korun.

 

Zdroj: Nintendo Life

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 5. 8. 2020 v 19.11

Další z her, které jsem si už mezitím stihl pořídit pro Wii U. Mimo tun her na eShopu toho exklusivně pro Switch vážně moc není. =/ Zvlášť na to, kolik let už je na trhu.

Nahlásit nevhodný obsah