Zapojte se do diskuze v hPodu #755

4. srpen 2020 14:51 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (6)

Už po sedmisté padesáté páté zasedne k mikrofonu redakční ansámbl a stvoří další epizodu podcastu hPod. I tentokrát se budou probírat čistě herní i neherní témata a i tentokrát doufáme v zajímavou diskuzi. Jakou?

Na přetřes přijde bezplatný multiplayer Halo Infinite, noví hrdinové v Marvel’s Avengers a nakonec zavzpomínáme na nejhorší (velké) hry, které současná končící generace přinesla.

U mikrofonu se opět sejde trio Tadeáš, Zdeněk a Kuba, které s nejvyšší pravděpodobností doplní David. A aby toho nebylo málo, stále není vyloučena přítomnost dalších hostů, účast by tedy mohla být opravdu bohatá.

Zapojit se můžete samozřejmě i vy. Slouží k tomu jak diskuze pod touto novinkou, tak ta na webu, a vůbec nejlépe poslouží adresa podcast@hrej.cz. V tomto případě samozřejmě nezapomeňte na předmět DOTAZY. Natáčet budeme zítra, ve středu, ve večerních hodinách, času máte tedy dost.

Uslyšíme se tradičně v pátek.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878723
veselykralicek napsal 7. 8. 2020 v 15.26

pavel.makal: Nechápej mě špatně, Pavle, Tvůj odchod z redakce mě mrzel.:-( Ale jsou věci, které mi chybět nebudou.:-)

Nahlásit nevhodný obsah

20876000
The Undead End napsal 6. 8. 2020 v 08.57

Za mě bylo stejně největší zlepšení pro hpod to, že už v něm nekašle Jarda Möwald. Do bylo tak prima, že na to doteď s láskou vzpomínám.

Nahlásit nevhodný obsah

20864035
cihak8 napsal 6. 8. 2020 v 07.21

Takže pánové, to není žádná sranda! Já na ty sluchátka vážně stále čekám. Uvědomte si, že na tom závisí vaše čest.

Nahlásit nevhodný obsah

20894476
pavel.makal napsal 5. 8. 2020 v 15.48

veselykralicek: Tak to jsem rád, že když už nic, tak jsem aspoň potěšil skloňovacího labužníka. Byť teda tvar "Pavlovýho skloňování" tomu moc neodpovídá.

Nahlásit nevhodný obsah

20878723
veselykralicek napsal 5. 8. 2020 v 15.34

Tak jsem právě doposlouchal předminulý hPod a tak bych se chtěl vyjádřit k některým úpravám. Omezení úvodního bloku mi moc nevyhovuje. Už když David říkal, že budou úvody dlouhé a že se musí zkrátit, jsem si říkal proč? Vždyť to je na hPodu to nejlepší. Naopak mě konkrétně už témata skoro nezajímají a co je hPod na Spotify a lze jednoduše témata přeskakovat, si pouštím už jen Úvod a pak dotazy. Téma tak jedno za 2 - 3 hPody. Ideální hPod je dlouhého úvod a pak dotazy. Bez témat bych se obesel.:-) Naopak doufám, že změna závěrečného tématu se časem povede, protože mě neustále doporučování postižených show na Netflixu už taky fakt nebavilo.:-)

A druhou poznámku bych měl ke kulkám. Po odchodu Pavla jsem ocenil aspoň absenci toho Pavlovýho skloňování, na kterou jsem byl už silně alergickej (takovýto Pavlovo dům), se objevil další nešvar, kterej mě tahá za uši. Kluci, nevím, kdo po Vás čím střílí, ale kulky má pes.:-)

Editováno: 5. 08. 2020 v 15.36

Nahlásit nevhodný obsah

20878723
veselykralicek napsal 5. 8. 2020 v 02.05

Ahoj kluci,

ozývám se zase po čase se svým trapnodotazem. Po přečtení Tadeášovy recenze na F1 2020 jsem se rozhodl, že si nové formule zase po třech letech pořídím. Tak jsem koukal, kde bych si hru na Xbox One koupil a překvapilo mě, že v kamenném obchodě vyjde o cca 200 Kč levněji. Jak je to možné? V dnešní době, kdy Sony i Xbox tlačí na to, aby se hry prodávaly spíš digitálně, bych logicky očekával, že hry budou digitálně o dost levnější. Přece jen se nemusí lisovat, tisknout obaly, platit distributor, vydavatel, prodejce, dovozce, marže obchodu, daně v zemi, kde se hra prodá a odpadá tím možnost bazarového prodeje, kdy se podle mě prodá víc kopií. Dokonce hru ani nepůjčíte kamarádovi, když ji máte svázanou s účtem. Jaký je v tom případě bonus toho koupit si hru digitálně? Že nemusím přehazovat DVDčka? Nebo čím je to dané?

veselykralicek

Nahlásit nevhodný obsah