Do CoD:MW míří 5. sezóna

4. srpen 2020 11:24 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

I když tomu zpočátku věřilo málo hráčů, Call of Duty: Modern Warfare se daří už téměř rok udržet se při životě a dokonce se neustále rozrůstat o spoustu nového obsahu. To možná působí i na vývoj dalšího dílu – zatímco nové díly jsme v minulých letech v tuto dobu už velmi dobře znali a byli bychom jen pár měsíců od vydání, Activision letos velmi mlží.

To ale nezasahuje do další podpory Modern Warfare, kam zítra zamíří už 5. sezóna. Ta dostává nový trailer, který potvrzuje spoustu leaků spojených s uniklými soubory nebo tajemnými soškami zaslanými známým streamerům. O co tedy jde?

Do Warzone přibyde jezdící vlak. V tomto případě se vývojáři dost možná inspirovali Apex Legends, kde vlak přinesl do hry další metu. Kromě toho se také otevře střecha stadiónu a do hry zamíří nová frakce Shadow Company, která by měla nadále rozšiřovat příběhové pozadí Warzone.

Co se běžného multiplayeru týče, zde se objeví dvě nové multiplayerové mapy Suldal Harbor a Petrov Oil Rig, nová Ground War mapa Verdansk International Airport a Gunfight mapa Farmland. Hráči na PlayStationu si mohou update stáhnout už teď, ostatní musí počkat až do zítřejšího vydání.

Zdroj: Forbes

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925444
bf3ls napsal 4. 8. 2020 v 11.33

Za mě super, další díl CoD by mohl rok či dva počkat …
PS: jsem "stará" škola z MW 1 a 2 :)

Editováno: 4. 08. 2020 v 11.33

Nahlásit nevhodný obsah