Spider-Man možná v Avengers na PS4

3. srpen 2020 13:36 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Marvel’s Avengers postupně rozšiřují svou nabídku hrdinů. Zatímco jsme při prvním oznámení znali jen základní pětici Iron Man, Hulk, Thor, Captain America a Black Widow, nyní už víme, že je minimálně doplní i Ms. Marvel a minimálně po vydání Hawkeye. Z náznaků lze navíc vyčíst, že se po bok svých spolubojovníků postaví i Spider-Man, má to ale háček.

Zřejmě vzhledem k dlouhotrvajícím poměrům v otázce vlastníků licencí by se mohl pavoučí muž objevit pouze ve verzi pro PlayStation 4. Studio Square Enix už dříve oznámilo, že se společností Sony uzavírá bližší spolupráci, práva na Spider-Mana navíc japonská společnost částečně vlastní a ještě donedávna se nemohl objevovat ani ve filmových zpracování dobrodružství Avengers.

Online retailer says Spider-Man will be exclusively playable in the PS4 version of Marvel's Avengers from r/GamingLeaksAndRumours

Zdrojem úniku je eshop Bashed.com, který na exkluzivní přítomnost Spider-Mana upozorňoval v popisu produktu. Po sdílení na sociální síti Reddit ale popisek zmizel a nahradil ho jiný, velmi vágní. Komunita se ihned začala přít o samotné legitimitě odhalení. Pokud by se ale ukázalo pravdivým, stále existuje možnost, že půjde jen o dočasnou exkluzivitu. Za Spideyho by si tak po nějaké době mohli zahrát i majitelé Xboxu a PC. 

Oblíbený newyorkský hrdina se každopádně znovu objeví ve své vlastní sérii Marvel’s Spider-Man. Studio Insomniac Games připravuje spin-off s podtitulem Miles Morales, který se zaměří na dobrodružství nástupce Petera Parkera a ve vývoji je podle všeho stále regulérní druhý díl. V obou případech si můžeme být exkluzivitiou pro PlayStation prakticky jistí.

Zdroj: Screen Rant

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20879501
Tadeáš Pepř napsal 4. 8. 2020 v 09.17

pery352: Díky za upozornění, tam se mi vloupala zkratka :)

Nahlásit nevhodný obsah

9797092
pery352 napsal 4. 8. 2020 v 08.30

Ta poslední věta nedává trochu smysl, jelikož Spider-Man: Miles Morales bude pouze na PlayStation 5 a druhý díl bych řekl, na to bude podobně. ;) Jinak ale přítomnost Spideyho v Avengers je velice vítaná.

Nahlásit nevhodný obsah