Game Pass se zbavuje slovíčka “Xbox”

3. srpen 2020 11:46 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (3)

Na straně Microsoftu možná dojde k lehce neočekávané změně. Populární služba předplatného Xbox Game Pass mění tvář a minimálně v případě oficiálního loga vypouští slovo “Xbox”. Je tedy možné, že se v budoucnu dočkáme obecného pojmenování Game Pass. 

Ke změně došlo na twitterovém účtu služby, přičemž jeho příkladu brzy následoval i účet Xbox Game Pass for PC. V úsměvné odpovědi svému konzolovému kolegovi vzkázal „Taky“. Samotné jméno obou účtu se ale nezměnilo. 

Bylo by samozřejmě velmi nezodpovědné z podobné úpravy vyvozovat hlubší důsledky, na druhou stranu je ale pravděpodobné, že se jedná o první krok k větším změnám. Web Gamesindustry.biz upozorňuje na to, že Microsoft před pár týdny přestal prodávat roční předplatné služby Xbox Live Gold. Do budoucna bychom se tedy mohli dočkat většího důrazu na Game Pass (a jeho nejdražší edici Ultimate), případně úplnou reformu toho, jak Microsoft ke svým předplaceným službám přistupuje.

Zdroj: Gamesindustry.biz

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874536
Minstriel napsal 5. 8. 2020 v 07.43

Luk83: souhlas. Game Pass je naprosto skvělá služba a levná.
Ať si to sifrují jak chtějí :).

Nahlásit nevhodný obsah

3812987
Luk83 napsal 4. 8. 2020 v 08.56

Řekl bych, že novinka není přesná, jelikož MS se slovíčka Xbox nezbavuje. Jenom je tak nějak zbytečný ho tam psát, když Xbox je to logo, který tam pořád zůstává ;)
RuThaN: aneb typický příklad toho, jak se na všem dá najít něco špatně. Mě je třeba úplně fuk, jak se služba jmenuje, když funguje. A že si MS šifruje data na disku a různě s nimi pracuje je jejich právo a jistý způsob ochrany, takže co. Pořád lepší jak Denuvo...

Nahlásit nevhodný obsah

20853654
RuThaN napsal 3. 8. 2020 v 14.02

Rekneme, ze od firmy, ktera pojmenovala konzole Xbox, Xbox 360 a Xbox one.. nejaky mensi silenstvi ve jmenech je normal.
Od zacatku je lzive jmeno sluzny, spoustim Xbox aplikaci, abych mohl hrat Windows hry, mimochodem hry k jejihz souborum se poradne neda dostat, vytvari nejaky divny virtualni disky a podobne.

Nahlásit nevhodný obsah