Beyond G&E dostane film od Netflixu

3. srpen 2020 13:55 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Kultovní akční adventura Beyond Good & Evil čeká už sedmnáct let na proklínané pokračování, problematický druhý díl ale dost možná předběhne jiné zpracování příběhu Jade a Pey’j. Netflix totiž oznámil, že tvoří filmovou adaptaci.

Režisérské křeslo obsadil Rob Letterman, který se zaskvěl úspěšným snímkem Detective Pikachu. Stejně jako filmové dobrodružství žlutého hlodavce by měl, alespoň dle informací serveru Hollywood Reporter, Beyond Good & Evil zpracovat formou kombinace CGI a skutečných herců. Netflix ale stále hledá autora scénáře. 

Kultovní pirátská adventura vyšla v roce 2003 na PlayStation 2, Xbox, PC a GameCube. Skvělou hratelností, designem a strhujícím příběhem nadchla hráče i kritiky a postupně se stala jednou z nejmilovanějších her vůbec. Ubisoft už léta tvoří pokračování. Několik projektů bylo zrušeno a i ten současný se také potýká s problémy. Naposledy jsme jej viděli během E3 v roce 2017.

Zdroj: Hollywood Reporter

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 4. 8. 2020 v 14.28

Nah, i když oceňuji možná příběh BGE, nevim zas tak vodvařenej jsem z toho nebyl. Po zahrání JAK & DEXTER 1,2 nebo RATCHET & CLANK to bylo v rámci PS2 šedivé. Souboje průměr, stealth otřes, skákaní k smíchu, grafika průměr, framerate na PS2 tragedie. Střídalo to rychle různé hratelnosti, ale ani jedinou bych nenazval skvěle a bezchybně zmáklou. Nevim, kde to získalo pověst, kterou to má.

EDIT: A zdá se, že ani UBISOFT nechápe, co na tý hře bylo tak skvělýho, když má takový potíže s dvojkou. U týhle hry pověst předběhla realitu.

Editováno: 4. 08. 2020 v 14.56

Nahlásit nevhodný obsah

9797092
pery352 napsal 4. 8. 2020 v 08.38

Naposledy se Beyond Good & Evil 2 objevil na E3 2018 v cinematic traileru https://www.youtube.com/watch?v=IsoIUHDrPcg a poté minulý rok v rámci streamů Space Monkey Program.

Nahlásit nevhodný obsah