Zapojte se do podcastu hPod #754

29. červenec 2020 12:37 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

První pořádně letní týden taktéž oslavíme přátelským posezením u mikrofonu, vznikne totiž 754. epizoda podcastu hPod. 

Tentokrát se opět sejdeme na pomyslném “staveništi” studia, pokusíme se ale poladit akustiku. Co se témat týče, probereme naše současné herní zážitky (tentokrát opět o něco pečlivěji), samozřejmě probereme dojmy z čtvrtečního streamu Xbox Games Showcase a pokud zbyde čas, podíváme se ve speciálním tématu na naše oblíbené hry, které se zabývají nemocemi, případně v nich nemoci hrají důležitou roli.

U mikrofonu se sejde Tadeáš, Zdeněk a Kuba, a to konkrétně zítra odpoledne ve tři hodiny. Samozřejmě se těšíme i na váš input. Dotazy nebo připomínky můžete psát do diskuze pod tuto novinku, diskuze na webu nebo nejlépe na adresu podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY.

Těšit se budeme tradičně v pátek v osm hodin večer.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809076
red-icius napsal 30. 7. 2020 v 10.26

Zdar chlapi, podcasty poslouchám jen v autě, což teď během corona a prázdnin, kdy nevozím děcka do školy, padá na totální nulu. U práce se nesoustředím na zvuk, vyhovuje mi kecání s videem .. není opravdu čas, třeba to aspoň zkusit, dělat ten podcast i s videem? Dyť pomalu neznáme xychty lidí z redakce :D Není třeba tam mixovat videa a blbosti, o kterých se kecá, stačí zaplá kamera ne? A podcasty mp3 by pořád zůstávaly .. časově to vyjde na stejno, odbude stříhání, protože to pěkně dáte na jeden zátah, tak vlastně čas ušetříte :D ... no, jednou za čas to zkusím vždycky navrhnout, tak když to neprojde, ozvu se s tím zase za dva roky :D

Nahlásit nevhodný obsah

20922091
Trubka napsal 29. 7. 2020 v 14.06

Ahoj, dotaz na Tadeáše - jakou činnost přesně dělá Honza Modrák, jehož zapojení bylo dříve oznámeno? Na "venek" není zatím nic vidět. Díky.
http://www.hrej.cz/clanky/zmeny-ve-vede…

Nahlásit nevhodný obsah