Poslechněte si první mini-album k AC:V

29. červenec 2020 15:34 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (7)

Série Assassin’s Creed je dle spousty fanoušků skomírající sérií, která se i po restartu stále drží toho svého a neměnného stylu. Co ale Ubisoft díky správným lidem zvládal byl soundtrack. Za něj může z velké části Jesper Kyd, jehož rukopis je na něm vidět.

Vikingský díl by měl být co se soundtracku týče ještě zajímavější. Jesper Kyd se totiž vrací a společně s ním se připojila i Sarah Schachner a norský hudebník Einar Selvik, který skládal hudbu pro seriál Vikingové a zároveň má vlastní hudební skupinu Wardruna, ze které srší norský folklór.

A to, jak bude soundtrack pro Valhallu vypadat, už pomalu ale jistě víme. Mini-album Out of the North je dostupné na Spotify a v tuto chvíli si můžeme poslechnout 7 písniček sloužících jako ukázka hudebního doprovodu nového dílu. Pod třemi je podepsán Jesper Kyd, pod stejným počtem i Schachner. Poslední Hrafnsmál pak patří pod Selvika a najdete v ní jeho typický rukopis známý z písní ze seriálových vikingů.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 30. 7. 2020 v 09.27

meh mě se Odyssey celkem líbilo, bylo podle mě moc velký, moc rozlehlý, načítací časy dialogů byly něco neuvěřitelnýho, ale jinak sem se bavil, nedal bych tomu 10/10 možná tak 7-7.5/10 ale i tak to zabavilo na poměrně dost dlouho a zdá se, že se ubisoft snaží najít svoji cestu, znovu přídavají social stealth, odstranily levely nepřátel, můžeš zabít kohokoliv na jednu ránu, ale zase to není tak jednoduchý jak v prvních dílech, musíš tam mít trochu skillu aby se ti to povedlo na bossovi, souboják se víc soustředí na animace a ne hitboxy. Mě se to zatím líbí celkem prostě no.

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 29. 7. 2020 v 23.27

mrs.easyyy: Proč se vykašlat na dějovou linku z budoucnosti? V posledních dílech ji pomalu ani nezaznamenáš oproti těm, které stáli opravdu za vyliž prdel. Vzpomeň si například na čtvrtý díl, kde to bylo opravdu naprosto otravné, tady si vyslechneš nějaký ten rozhovor párkrát někam vyšplháš a jdeš zpět do minulosti. Tady je veliké plus, to, že tě po každé dohrané ''sekvenci'' neposílají do budoucnosti. V posledních dvou dílech ses tam podíval opravdu hodně málo a oproti již zmiňovanému čtvrtému dílu je to opravdu hodně málo.
Buď se ti ztratila paměť, nebo jen tak plácáš do větru, co kde si pochytil na netu... ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20915439
mrs.easyyy napsal 29. 7. 2020 v 22.48

Kdyby se to jmenovalo jednoduše Egypt, Odyssey, Whatever a vykašlali se na dějovou linku z budoucnosti, která po Desmondovi stojí celkem za prd, lidi by s tím neměli problém. Jenže pak by to museli vydávat jako novou IP a to by si hold koupilo o pár desítek (stovek?) tisíc hráčů míň. Assassin je v názvu jen kvůli prachům a souhlasím, že s původníma assassinama to nemá nic společnýho.

Teď je to takovej nepovedenej Witcher 3. Ale je to jako s pizzou, i špatná pizza je pořád pizza.

Nahlásit nevhodný obsah

20876673
rohaac napsal 29. 7. 2020 v 22.05

michalnezval: Je to Assassins Creed páč je to na hře napsáno. A já si vůbec nemyslím, že ty starší díly jsou lepší. Nostalgie je mrcha. Užil jsem si Brotherhood a to velmi. Ale jsem rád že se nebojí změn. Už jsem ti jednou položil dotaz, ale vykašlal jsi se na to. Co je podle tebe tedy potřeba za ingredience aby to byl "nějaký Assasssín" ?? Jedno velký město ? Kde pobíháš po ulicích nebo po střechách a sem tam přeplaveš řeku ? Já bych si třeba milerád zahrál Unity s ovládáním jako v Origins. Protože to staré je hrůza. A vůbec hodně věcí vylepšili. Za mě palec nahoru a těším se na další díly :)

Editováno: 29. 07. 2020 v 22.05

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 29. 7. 2020 v 21.32

michalnezval: Když by se to jmenovalo jinak, není v názvu hry Assassin's Creed.... To, co jsi jmenoval jsou akorát podtituly.
Mi řekni jak by to recenzenti měli pojmenovávat, když je to pokračování série :D
CoD už také není to pravé Cod a tak mají psát do názvu například jen Black Ops?
NFS už také není co bývalo, takže hlavní co udělají je, že NFS nezmíní ale zmíní pouze kopírka Forzy, kopírka Rychle a zběsile?

Nahlásit nevhodný obsah

20878831
michalnezval napsal 29. 7. 2020 v 20.00

Nazývejme věci pravými jmény, já totiž pořad nevím,jak se tyhle hry,Valhalla,Odyssey,Origins jmenují.Vydavatel a recenzenti ji titulují jako Assassins Creed,tohle ale už dávno rozhodně žádný Assassins Creed není!!!!!!!!!!!!

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 29. 7. 2020 v 16.36

2. Skladba me zaujala , tak nějak jsem rad ze je v tom i Jasper uz je se sérií spojený

Nahlásit nevhodný obsah