Herec Jina streamuje Ghost of Tsushima

21. červenec 2020 10:11 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Představitelé herních postav často k samotnému hraní příliš blízký vztah nemají, i mezi nimi se ale najde řada vášnivých hráčů. Například herec Daisuke Cudži, který propůjčil obličej a hlas Jinovi Sakaiovi, hlavnímu hrdinovi Ghost of Tsushima, v současnosti prochází celou hrou společně s fanoušky na Twitchi. A vznikají při tom velmi komické situace.

Server GameSpot například upozornil na Cudžiovu reakci na své vlastní obnažené (nutno dodat virtuální) pozadí, které protagonista hry odhalí při vstupu do horkých pramenů. 

Embed kvůli změnám na straně Twitche nefunguje správně, okno ale slouží jako link k účtu tvůrce.

Samotný stream nepatří k příliš populárním, Cudži zatím zvládl přilákat jen pár desítek diváků. Lze však předpokládat, že i díky podobným humorným vložkám a sympatickému projevu streamera postupně fanoušci přibydou.

Cudži se narodil japonským rodičům v Kuvajtu, objevil se v epizodní roli ve filmu Dopisy z Iwo Jimy, seriálu The Man in The High Castle a propůjčil hlas několika herním postavám v titulech Prey, Death Stranding a Call of Duty: Black Ops 4. 

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20872214
Malekith napsal 21. 7. 2020 v 17.21

Tohle ale dělá hodně herců, respektive dabérů. Streamovala takhle holka co dabovala nějakou postavu ve Final Fantasy VII, pak třeba nějaká holka z Black Ops 4 tuším a určitě jich bude více. Tuším že streamoval i dabér Conora z Detroitu.
Ale ne vždy je to dobře, streamovala třeba holka co propujčila obličej Tereze v KCD a byla mi tak strašně nesympatická, že jsem začal nesnášet herní Terezu :D

Editováno: 21. 07. 2020 v 17.24

Nahlásit nevhodný obsah