Xbox stream přinese ukázku kampaně Halo

10. červenec 2020 14:21 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (4)

Jsou to už roky, co jsme se dočkali posledního dílu Halo, a stejně tak oznámení nového dílu Infinite se datuje už dlouho do minulosti. S jasným příchodem nové generace se nám pomalu začaly dostávat detaily, jejichž odhalování by mělo vyvrcholit blížícím se streamem Xboxu.

V novém blogu od studia 343 Industries se totiž dozvídáme, že se 23. července vůbec poprvé podíváme na kampaň Halo Infinite. Zmínka nepadla ani o multiplayeru nebo co-opu, a tedy je vidět, že se studio chce zaměřit na příběhovou část hry.

„Jsme rádi, že můžeme sdílet to, na čem náš tým pracoval – první pohled na kampaň Halo Infinite proběhne 23. července!“. Odhalení multiplayeru, který je v rámci série velmi oblíbený, nejspíše proběhne až v pozdějších streamech.

Zdroj: GameSpot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20879501
Tadeáš Pepř napsal 13. 7. 2020 v 13.51

Ocelotr NN: Ještě doplním, že aby mohl vůbec člověk nosit oblek MJOLNIR (program SPARTAN-II, jehož součástí je Master Chief a zbytek Blue Teamu), musel podstoupit hodně bolestivou a nebezpečnou augmentaci včetně neurálního čipu, zesílení kostí a podobně. Většina účastníků programu (dětí) zemřela nebo skončila s úplně zdevastovaným tělem. U současných SPARTAN-IV (Fireteam Osiris) je to o něco lepší, protože do tohoto programu vstupují vojáci (veteráni nebo mimořádně talentovaní rekruti) dobrovolně. I tak je tu ale velká hrozba toho, že genetika prostě augmentace neunese. Tam mimochodem nedostatky dohání modernější generace MJOLNIRů (Gen2), ale bez brnění by si vojáci SPARTAN II novější IV naprosto dominantně namazali na chleba.
Bez augmentací by daného vojáka brnění v podstatě rozlámalo, a on sám by jej neměl jak ovládat/využívat.

Editováno: 13. 07. 2020 v 13.53

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 13. 7. 2020 v 13.17

Tadeáš Pepř: +10 BOREC :-) Konečně ! Po 5ti letech :-)

Editováno: 13. 07. 2020 v 13.18

Nahlásit nevhodný obsah

20879501
Tadeáš Pepř napsal 13. 7. 2020 v 13.02

Ocelotr NN: Vrchní část obleku MJOLNIR (to "zelené" brnění z plátů) je exoskelet smontovaný dohromady a v laboratoři/dílně jde rozebrat a oddělit. K vojákům SPARTAN je připevněná spodní část sestávající z několikavrstvého obleku. Spodní vrstva odvádí pot, reguluje teplotu, filtruje tělesný "odpad" a využívá ho k výživě vojáka. V případě zranění pak vpravuje dávky tzv. biofoamu, což je anestezie a zároveň léčivá složka, která celí a hojí rány.
Vrchní gelová vrstva pak zajišťuje kompletní ochranu, anatomicky pohodlné nošení a vyšší stupeň regulace.
Teoreticky si tedy Spartané musí jen omývat obličej. Reálně ale i helma nabízí termoregulaci, mají tedy v obleku ideální bojové mikroklima. Navíc nejvyšší třída Spartanů (jako je Master Chief) využívá speciální vrstvy obleku k fungování ship-level umělé inteligence (Cortana), která se o komfort vojáka neustále stará.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 13. 7. 2020 v 12.31

No jestli nebude stream nějak "zázračný" a nebo neprovede nějaký "tweak" ve stylu GOD OF WAR (PS4, tweak kamery), tak začíná působit HALO vyčpěle.

A stále ten samý dotaz na fanoušky série, který mi nikdo nechce odpovědět.
Dle LORE hry je MASTERCHIEF uvězněn ve svém brnění a nemůže z něj ven. Jak se to prase meje ? V automyčce ?
Safra vždyť on už se pět dílů nekoupal, jak s nim může chtít někdo trávit čas v jedný místnosti bez zacpávání nosu v cutscénách ?

Editováno: 13. 07. 2020 v 12.33

Nahlásit nevhodný obsah