Unikly informace o chystaném Far Cry 6

10. červenec 2020 13:56 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (20)

Bohužel, Ubisoftu nám začíná pomalu být opravdu líto. Je to pár dní, co se na internet dostaly záběry z Assassin’s Creed Valhalla, a to rovnou dvakrát. I přes snahu zamést gameplay pod koberec se to samozřejmě nepodařilo, a záběry se na YouTube neustále reuploadují. A máme tu další únik.

Tentokrát za to nemůže náhodný internetový kolemjdoucí, ale obchod PlayStation Network pro Hong Kong. Ten zveřejnil spekulované pokračování série Far Cry 6, a to jak obrázek, tak popis samotné hry. Na to, že se jedná o obrovský únik hry, o které jsme ještě neměli informace, byla stránka na obchodě celkem dlouho.

„Vítejte na Yara, tropickém ráji zamrznutém v čase. Jakožto diktátor Yary se Anton Castillo snaží jakýmkoliv způsobem navrátit svůj národ zpět na výsluní, a to společně se svým synem Diegem, který následuje jeho krvavé stopy. Jejich útlak následně vyvolal revoluci.“

„Hrajte za místního Yarana Daniho Rojase a staňte se partyzánským bojovníkem za osvobozením národa. Bojujte proti Antonovým jednotkám na největší mapě Far Cry vůbec, a to napříč džunglí, plážemi a Esperanzu, hlavní město Yary. Vezměte si provizorní zbraně, vozidla a Amigos, nové kámoše pro najmutí, kteří spálí tyranský režim.“ Produktová stránka pak ukazuje i datum vydání, které má být stanoveno na 18. února příštího roku a z obrázku také poznáváme, že se ve hře setkáme s hercem Giancarlo Esposito, známého například z Breaking Bad.

Zdroj:

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 13. 7. 2020 v 09.55

Mě v pětce nejvíc vadila ta šablonovitost příběhu, kdy člověk udělal pár misí a pak ho nevyhnutelně unesli. A takhle pořád dokola. To je do hajzlu nenapadlo jak lépe posunout příběh, než hráče pořád unášet?

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 13. 7. 2020 v 07.37

Takže teď stímhle klukem vyvraždíme celou Kubu? Démonsky krutopřísný.

Si vždycky u FC3 vzpomenu, na tu úvodní jeskyni která sloužila jako základna, kde se vaše parta kamarádů rozhodla opravit zdejší uvízlou loď s kterou by se dalo později prchnout. Nikdo však neřešil ( včetně scénáristů ) že zmíněná jeskyně je v podstatě na vrcholku obrovské hory z které fakt lodí nikdo nevypluje :) To mi dalo tušit že tady už to asi lepší s vyprávěním jen tak nebude.

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 13. 7. 2020 v 02.56

Siebenburgen: jo pravda je že Náboženská sekta byl dobrej nápad ale museli by nejak rozdelit svět na místa kde už to je v extrému a kde se lidi jeste nějak bráñej... ....jo to s těma feťáckejma scenama to me kurva vytáčí nejvíc v fc3 to bylo zajímaví vzals pilulku a zavzpominal jsi na minulost ale pak už to bylo moc a feťáci ve 4 díle co ti neco píchnou? Podruhé je potkat sejmul bych je i v reálu .....jinak myslím že do far cry jak je momentálně nastavené nejde udelat uplne vaznou hru a hlavne musej vynechat postavy jako je Hunk nebo jak se jmenuje....

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 12. 7. 2020 v 23.31

Lolz: A v čem byl prosím super? Hra to byla dobrá ale jak několikrát říkal Pavel, nedokázali ani zdaleka využít téma, které si vzali. Fanatická náboženská sekta, která v první hodině hraní jistě stojí za pozornost ale pak se to tak zvrtne, že z toho je opět to co už tu bylo několikrát. Místo příběhu, který mohl být mnohem temnější a hlavně už konečně vážnější, udělali zase naprostou sračku. Po třech hodinách jsem ani nevěděl, že je tam nějaká sekta. To jsem věděl akorát při první půl hodině..
Tam je ten problém, že postavy, které potkáš, nějaké ty, které ti potom pomáhají jsou napsané jako by se jich dění ve světě vůbec netýkalo. Prostě dále žijí svůj život jako před tím ale že je tam nějaká sekta, která zachází '' do extrémů' vůbec neřeší. Postavy jsou napsané, zvlášť ty, které pro tebe mají vždy nějaký úkol, naprosto na hovno. Ty si z toho dělají přímo srandu, jakoby by se nic nedělo, jakoby bylo vše v pořádku, přesto chtějí proti té sektě bojovat. Právě u nich mi vůbec nepřišlo, že by byli nějakým způsobem utlačované apod...
To je prostě chyba, které se vývojáři už léta neustále drží. Nejsou schopni dostavit kvalitní příběh s alespoň trochou dospělejší tématikou. Vše působí tak lajdácky, odfláknutě, trapně, někdy vyloženě přímo pro feťáky.
Možná, že se snaží o ten ''dospělejší'' přístup, ale pokud ano zatím s tím mají veliké problémy.

Nechci vtipné Far Cry, chci naprosto vážné Far Cry. Druhý díl by mohl jít příkladem. Ale to jsme už v minulosti, to už přeci dnes nikdo nechce... Dnes se ve hře musíš pořádně zfetovat a vidět růžově, střílet kdejaké ohavnosti, každou hodinu do tebe musí z nenadání přiletět nějaký ''uspávací'' šíp, po kterém budeš možná lépe chápat příběh a lépe se ti tím představí záporné postavy, to je to, co poslední díly Far Cry využívají. Prostě pořád dokola to samé... To samé, okoukané, trapné, nezáživné a hlavně předvídatelné... Na tom dnešní díly stojí, FC5 je naprosto v čele s jasným předstihem.

Ale vážně se vám, lidem, kteří vedou válku s UBI divím, že pátý díl byl pro vás dobrý. Přeci nadáváte, že toto není nic nového, to tu v celé sérii děláme od třetího dílu ale v pátém díle je to snad něco jiného? ' Pátý díl není nic jiného než, že hodíte třetí, čtvrtý do mixeru a na půl minuty zamícháte. Takhle jednoduše vzniklo pokračování, pardon, přidalo se pár ingrediencí navíc aby to nevypadalo úplně stejně ;) Nakonec vnikla dobrá hratelnost ale zapomněli do toho mixeru přidat něco, co by povytáhlo příběh a zbavilo se otravných zdrogovaných pasáží. Možná pro ty zdrogované pasáže zapomněli nebo přidali moc pyré . . ..
Uvidíme, co se vyklube ze šestého dílu. . . Moc šancí / změn tomu nedávám.

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 12. 7. 2020 v 18.46

Hral jsem FC1 kratce když vyšel a v tu dobu naprostá bomba...hratelnost normálka standardní FPS jen s otevřenějším světem ale s na tu dobu krásnou grafikou dobrá hra a užil jsem si jí....2 díl neskutečná bomba Plameny co se šířili a reagovali na vítr Grafika super ,a hratelnost skvělá ( až na 2 veci zezačátku opravdu zvláštní výdrž zbraní,a malárie která vás nutila jet si pro pilulku v nejmíň vhodnou dobu :D ) . Nic z toho me ale neodradilo dat si ji jeste 2x hra by zaslouzila klidne remake na ps5 . FC3 přinesl super RPG prvky a ještě otevřenější svět a pěknej Teenagerovskej příběh kde se z obyčejnýho kluka stane hero.( Tropickej ostrov , záchrana přítelkyně a kamarádů plus celýho ostrova a psychouš Vass? Yeah) ...no pak přišel Blood dragon Hustá Future/Retro jizda kdo nehrál doporučuju, FC 4 jo tak to bylo postavený na úspěchu 3 dílu a za mě solidní hra až na ty Fetťácký části ...Primal tal to byl skvělej nápad a odklon v Krásným prostředí nam dost blízko diky Tatrám kde se hra odehrávala ( pribeh nic extra a některý části my dost vadili jako bylo prolézání jeskyní ale celkově super nápad) .... No pak FC 5 krásný prostředí a dobrá hra ... takže za mě se na FC6 těším....

Nahlásit nevhodný obsah

20922703
Lolz napsal 12. 7. 2020 v 12.58

Jinak už je leaknutý trailer.
https://youtu.be/FzCQmICEGBI

Nahlásit nevhodný obsah

20922703
Lolz napsal 12. 7. 2020 v 12.54

red-icius: Souhlas. Mají to tady lidi nějak pomotané. FC 5 byl super díl

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 12. 7. 2020 v 00.47

JabJab21: Přesně! Jak píšeš. Také jsem nepočítal Blood Dragon a Primal, ale ty hlavní ;) Tedy, pokud myslíš ty ''extrémní, i když Primal nebyl zas tak špatný ale pořád něco, co už jsme tu viděli... po třetí?.. Toto bude po čtvrté? Asi ano, jestli dobře počítám. . ;)
Ano, první tři díly jsou právě něco to, v čem se lišej. Zbytek je jak přes kopírák s jiným světem a záporákem.

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 11. 7. 2020 v 23.42

Siebenburgen: Za me je serie FC (nepocitam extremni dily) FC 1 FC 2
a FC 3. To jsou jediny "normalni" dily ktery se v necem lisej. A jo FC 2 bylo bomba, ale nedavno jsem to hral a ta priserna grafika me zaskocila, remaster by ji prospel. At klidne jeden rok vynechaj.

Editováno: 11. 07. 2020 v 23.43

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 11. 7. 2020 v 23.11

Chlapi, máte to nějaký domotaný, FC5 byl zatím nejlepší díl, i soundtrack si pouštím čas od času .. vypilovaná hra do posledního bajtu ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20878831
michalnezval napsal 11. 7. 2020 v 11.21

Far Cry 3 mě bavilo,ale už stačilo.Far Cry 5,o ničem.....Far Cry 6,vyjde ještě na starou generaci konzolí,takže posun nečekám,vžádném směru a s velkou pravděpodobností nový díl minu .Počkám na Far Cry 7 a uvidim;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20925863
Vosy17 napsal 11. 7. 2020 v 07.24

Siebenburgen: Naprostý souhlas!

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 11. 7. 2020 v 00.31

Co vlastně kdo od tohoto titulu čeká? Třetí díl, křížený se čtvrtým a pátým + pár novinek. Takto to vidím já.
Nevím co za demenci postihlo vývojářský tým, že od třetího dílu vidíme to samé. Jeden diktátor, kterého je potřeba svrhnout. Náhodou se naše postava ocitne uprostřed toho dění a pomáháme ''povstalcům''. Je mi už teď jasné, že záporák bude jistým způsobem šílený, přeci jinak už to ani nejde. . .
Na Far Cry 5 jsem se těšil, věřil jsem v něco temnějšího, dospělejšího a jak to dopadlo? Hra pro puberťáky, kteří rádi ujíždí na jakýchsi drogách, prosím do šestého dílu nechci žádné šílené pasáže, kde si dobrovolně vezmu / nechám píchnout nějakou sračku. Komu toto přijde po asi čtyřech dílech zábavné? Je to spíše trapné!
Chci normální postavy, které se budou chovat tak v jakém stavu se aktuálně nachází herní svět. Tyto odpusťte slovo, píčoviny jsem tu viděli několikrát a pokaždé byly trapnější a trapnější... už nechci ani vidět. To mi kazí celý zážitek ze hry. I když, hra byla zkažená už před nimi.
Když chtějí ''rpg'' prvky, udělejte to sakra normálně jako v normální hře. Dosáhnu dalšího levelu, dostanu perk k odemčení, je to tak těžké pochopit? Asi je! Od této hry, i když o ní zatím víme jen málo, očekávám veliké kulové...

Kdyby raději udělali remaster druhého dílu, dám plnou cenu..
FC 2 beru jako nejlepší díl z celé, dnes už omrzelé série.

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 11. 7. 2020 v 00.16

RuThaN: Z poslední věty spíše vypadá, že jsi Far Cry 5 nehrál :D

Nahlásit nevhodný obsah

14880585
Mr.sugar napsal 10. 7. 2020 v 22.47

RuThaN: Ahh, tak konečně někdo, s kým se shodnu. Far Cry 2 měl své mouchy, ale rozhodně ho mám radši než první díl (který spíš nesnáším), Crysis (prakticky selhal v tom samém co FC1). FC3 byl ovšem taky super a další jsou vlastně jen to samé dokola, tedy už jsem to jaksi začal ignorovat.

Nahlásit nevhodný obsah

20853654
RuThaN napsal 10. 7. 2020 v 21.11

Far Cry 1 jsem zkousel hrat xkrat, ale prislo mi to nehratelny, divnej pohyb a strileni, v Crysis to opravili a pak uz to delal jinej team. Farcry 2 zdaleka nejlepsi hra ze serie, Far Cry Primal, taky bylo fajn, az na pribeh.. ale pak to jako nebylo spatny. Blood Dragon jsem zkousel jen chvili, ale nejak me to nevzalo. Farcry 3,4,5 nemely zadny oomph Uprimne vubec se na to netesim, AC ma aspon vzdycky jiny prostedi, Far Cry nema tak nejak nic a vsadim se, ze zase budou chtit, abych sbiral vavri predkozky abych si z nich usil vetsi penezenku, nez se hra poradne rozjede..

Nahlásit nevhodný obsah

20859176
Drotman napsal 10. 7. 2020 v 20.22

Mitsurugi: Remake FR3 xD

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 10. 7. 2020 v 18.35

Zerosekai: Takže Far Cry 3? :D

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 10. 7. 2020 v 16.51

Zerosekai: Protože i bude? V posledních třech dílech evolvovalo jen létání: rogalo -> vrtulníček -> malé letadlo. Tak čekám, že v tomto díle si poprvé sedneme to stíhačky a to bude tak všechno...

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 10. 7. 2020 v 14.02

trochu mi to zní jako Far Cry 4 na tropickým ostrově

Nahlásit nevhodný obsah