Valorant nabídne Ultra skiny za 100 dolarů

9. červenec 2020 10:22 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (6)

Můžete hře, která je zdarma, vlastně vyčítat to, že nabízí velmi drahé věci, a to ještě pokud jsou pouze vizuálního charakteru? Když se podíváme na reakce fanoušků hry Valorant, je vidět, že ani oni sami neví. Na jednu stranu hra nabízí zážitek zcela zdarma, který není po hratelnosti ovlivněn ničím, co si můžete koupit. Na druhou stranu ale nyní vývojáři oznámili set 4 skinů na zbraně, který se bude prodávat lehce pod 100 dolary.

Nová kolekce skinů Ultra má být tou nejlepší a nejhezčí kolekcí skinů, které si ve Valorantu budou moct hráči koupit. Kromě animací a speciálních efektů budou totiž také stát prémiovou cenu. První přírůstek do rodiny Ultra skinů se jmenuje Elderflame, tedy dračí set pušky, odstřelovačky, pistole a nože. Jeho cena je sice 9900 VP, hráči si ale musí ve finále zakoupit poslední nabízený balíček speciální měny, který se prodává za 100 dolarů, tedy 2300 korun.

I když se může zdát cena jako velice divoká, můžeme porovnávat i s ostatními tituly. Hned League of Legends taktéž nabízí speciální edici Ultimate skinů s vlastním dabingem, speciálními efekty i měnícím se skinem v průběhu hry. Ty se cenou, vzhledem k cenám nabízených balíčků, pohybují okolo 750 korun. Apex Legends zase nabízí speciální Heirloom sety, které se ale zpřístupní až po zakoupení nebo otevření všech předchozích setů. Jejich ceny se také pravidelně pohybovaly nad hranicí 2 tisíc korun.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880283
Twice napsal 10. 7. 2020 v 08.44

Mipe: Okay boomer :P

Je na to potřeba koukat trochu s nadhledem, je to prostě sebeprezentace, či určitá póza. Ve všech odvětvých lidské činnosti se projevuje tahle potřeba předvézt se. Architektura, móda, design. Kupují se věci za několikanásobek skutečné užitné hodnoty jen protože se liší vzhledem. Ve virtuálním světe je to všechno imaginární, ale ta touha unikátnosti je stále stejná.

A že pak nějakému spratkovi dovolí rodiče utrácet za takové kraviny, to už problém výchovy. Stejně tak mu mohli koupit Louis Vuitton teplákovou soupravu, nebo baby ferrari a působilo to stejně nepatřičně.

Mě se na tom celé líbí, že se tím dotyčný označí a pokud je zároveň i ultimátní noob, tak je to šťavnatý cíl na pravidelné odstřely. A že tito lidé pak často nesou těžce když dostávaj na kakáč je jen třešničkou na dortu.

Win-win pro všechny

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 9. 7. 2020 v 23.15

Mipe: Lépe si to trefit nemohl ;) Přidá to snad něco do skillu? NE! Jedině puberťácké machrování kdo má hezčí barvičku... ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20836789
Mipe napsal 9. 7. 2020 v 19.41

Ivann: Nechtěl jsem začínat touhle větou abych nebyl automaticky označen za Boomera ale jinak to neumím napsat. Pokuď jsi nehrál v době kdy se ve hrách skiny maximálně módovali než se z toho udělal byznys uzamčen v lootboxech aby se dal porovnávat pindík kdo měl více fialovou zbraň s dropem 0.01% nebo drahou texturu v hodnotě 300€ tak opravdu ne, nevěřím a nechápu co mi to na zážitku přidá a že v counter-strike sérii jsem už něco odehrál.. Tím nenarážím na mikrotransakce jako takové ale tenhle argument, kdy si dítě od rodiče vypůjčí kreditku a jde si koupit samolepky na AK47 ze store v hodnotě 50€ aby si připadal jako ScreaM mi přijde úchylné. A že zrovna v FPSkách které jsou skill-based mě ty skiny nikdy nějak nelákali.. Subjektivní záležitost každého z nás.

Nahlásit nevhodný obsah

20900965
Ivann napsal 9. 7. 2020 v 14.30

madPav3L: Zkus hrát hru jako CSGO stovky/tisíce hodin a věř tomu, že pochopíš, proč lidé mají skiny. Na zážitku to přidá, když se 1000+ hodin díváš pořád na těch 6 stejných zbraní dokola. Ale je pravda, že zrovna CSGO je výjimka, protože se ty skiny dají znovu prodat. Na rozdíl od Valorantu, LoL a Doty (tam to jde alespoň s některými)

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 9. 7. 2020 v 11.55

Hra je zdarma, takže nevidím žádný problém.

Nahlásit nevhodný obsah

20878640
madPav3L napsal 9. 7. 2020 v 11.44

Proč by ne, když se najdou bohatý nebo blbý lidi...
Mně osobně to hlava nebere a pořád nechápu, proč to lidi kupují, i když to v jiných hrách třeba stojí málo. Pořád mně to přijde jako naprosto zbytečná věc a vyhozené prachy, nic mi to na zážitku z hraní nepřidá, že hrdina má modré nebo červené vybavení...

Editováno: 9. 07. 2020 v 11.45

Nahlásit nevhodný obsah