Unikl nový trailer na Dirt 5

8. červenec 2020 13:53 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Na ukázku nového WRC 9 hbitě reagovala i konkurence Codemasters, která sice nechystá přímo pokračování vlastní rally série, ale kombinaci hned několika závodních tříd. Společně s PlayStationem jsme se tak dočkali nového traileru na Dirt 5, který ukazuje, co vše nadcházející díl obsahuje.

I když se trailer objevil na chvíli na oficiálních kanálech vývojářů i PlayStationu, nejspíše to bylo dříve, než se plánovalo. Video z kanálu rychle zmizelo, a stejně tak nyní Codemasters řádí po YouTube a nárokuje si autorská práva na reuploady. Jak už ale potvrdil gameplay z AC Valhalla, co se dostane na internet už nezmizí.

Téměř dvouminutové video tak ukazuje různé závodní třídy skrze lokace napříč celým světem. Dočkáme se 10 nových lokací jako Brazílie, USA nebo Moroka, přes sprinty a rally cross až po zdolávání skal. Auta si samozřejmě můžeme upravovat různými polepy, čeká nás i photo mód.

Pátý díl hlásí i návrat Gymkhany, tedy arkádovější mapy určené nejen pro driftování a zdolávání výzev. Trailer ukazuje i podporu split-screenu, v němž můžeme vidět i několik gameplay záběrů včetně HUDu. Dirt 5 vyjde 9. října.

Zdroj: GamePressure

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!