Pagan Online bude offline, chybí hráči

8. červenec 2020 15:10 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Pagan Online byl pokusem studia Wargaming, které se věnuje „World of“ hrám z historického a vojenského prostředí, a vývojářů z Mad Head Games, kteří se zase soustředili na různé point-and-click hry, vytvořit akční diablovku s vlastními prvky, díky kterým se měli odlišit od konkurence.

I přes online v názvu se ale hra vlastně vůbec online nehrála. Servery využívala nejspíše pro kontrolu pravého vlastnictví hry, a i přes plné vydání byly jedinou možností hraní přes internet speciální mise pro dva hráče. Popularita hry z maximálního peaku pomalu opadávala, a v době psaní této novinky hraje Pagan 6 hráčů.

A vývojáři na malý zájem reagují. Od 4. srpna se vypnout všechny servery podporující hru, a z Pagan Online se stane singleplayerová hra. Jak už píšeme výše, a zmiňovali jsme i v naší recenzi, moc online prvků ve hře není, tudíž to poslední skupince fanoušků nejspíše tolik vadit nebude.

Pagan Online ale nesl už od vydání cenovku rovnající se polovině AAA hry, tedy 30 dolarů. I zde ale bude hráčům učiněno alespoň malé zadostiučinění. Pokud jste si hru zakoupili, dostanete týdenní premium a jedno vozidlo zdarma do každé „World of“ hry z katalogu Wargamingu.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 9. 7. 2020 v 12.51

No kdyby FFXIV, nebo BLACK DESERT následovali stejný model nezlobil bych se. PAGAN neznám, nechci znát. Podle všeho to neni ASIE takže soubojový systém bude jak WOW, možná hluboký, ale pro člověka co vyrostl na DMC, STREET FIGHTER, ONIMUSHA a SMASH BROS nekoukatelný. Grafika je neutrálně WOWOVSKÁ jako 90% her na trhu.

Editováno: 9. 07. 2020 v 12.54

Nahlásit nevhodný obsah