Stream Xboxu proběhne 23. července

7. červenec 2020 12:29 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Květnová show Microsoftu se dle ohlasu fanoušků moc nepovedla. I přes příslib streamu každý měsíc jsme se dočkali červnové odmlky, a nakonec ono vytoužené odhalování přijde tento měsíc. Po rozsáhlých spekulacích Microsoft oznamuje, že Xbox Games Showcase proběhne 23. července.

Zatímco červen jasně ovládlo Sony, které po velkém kroužení a dle fanoušků mlčení konečně ukázalo design nadcházejícího PlayStation 5. Červenec by ale opět měl patřit Xboxu. Spekulace totiž hovoří o „noci mic-dropů“ a skutečně nabitému programu.

Ten se dle dřívějších vyjádření Xboxu má věnovat hlavně first-party titulům. Je tedy téměř jisté, že se ukáže nové Halo Infinite, Forza nebo hra od studia Rare. Vzhledem k obnovení značky Fable se možná ukáže i reboot této série. Akci budete moct sledovat na Twitchi, YouTube, Twitteru i Facebooku od 18:00, ještě před tím ale Xbox slibuje pre-show v rámci Summer Games Fest, a to od 17:00.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875195
.Mate napsal 7. 7. 2020 v 13.04

Jsme na to hodně zvědavý. Snad Microsoft ukáže něco fajn a překvapí. I když popravdě řečeno, nevím od kterého studia nějaké AAA překvapení čekat:
Ninja Theory pracuje na Senua's Saga: Hellblade II a na Projektu Mara, takže na třetí titul asi kapacitu mít nebudou.

343 Industries dělá Halo Infinite.

Turn 10 Studios - dělá v podstatě jen Forzu, těžko říct, jak by se poprali s něčím jiným, to samo se dá říct i o Playground Games. Tady byli nějaké řeči, že dělají na novém díle Fable, no já doufám, že ne, protože Fable jsem nikdy moc nemusel.

The Coalition budou nejspíše pracovat na nových Gears.

Moje naděje se tedy upírají k Rare, nebo Obsidian, protože zbytek dělá spíše menší hry,nebo hry, které se vůbec netrefují do mého vkusu.

Nahlásit nevhodný obsah