GeForce NOW ztrácí sérii Dark Souls

7. červenec 2020 14:08 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

I když se po vydání Google Stadia zdálo, že GeForce NOW je lepší službou z pohledu nabídky her, po plném vydání se mnoho z nich ze služby stáhlo. A bohužel pro NVIDII tato situace nadále pokračuje. Poslední příspěvek na fóru totiž odhaluje, že se hráči musí vzdát několika titulů z katalogu Bandai Namco.

Konkrétně jde o sérii Dark Souls, Tekken 7, Soulcalibur VI a Ace Combat 7: Skies Unknown. Minulý týden se zase z nabídky ztratil remaster třetího dílu Saints Row. I tak se ale NVIDIA stále snaží fanouškům přinášet neustále nové tituly.

Místo Bandai Namco tak do cloudové streamovací služby zamířila Trackamnia, Satisfactory, Hardspace: Shipbreaker a Danger Scavenger. Brzy by se měl připojit i vydavatel Square Enix s Deus Ex: Mankind Divided nebo Shadow of the Tomb Raider.

NVIDIA slibuje i několik přídavků co se uživatelské přístupnosti týče. Vyzkoušeli jste GeForce NOW? 

Zdroj: WCCFTech

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1074576
Xspy napsal 7. 7. 2020 v 21.04

Na dvě věci .Pokud GeForce Now bude místem , kde si horko těžko zahrají těch pár her ,co ve službě ještě jsou , tak mne taková služba nezajímá .Hrál jsem tam Doom 2016 , Crash Bandicoot a Dark Knighta....A co z toho mohu hrát nyní ... Bohužel nevyhovuje mi omezenost platformy , přitom tak krásně se člověk vyblbnul v betě bez restrikcí a s obsahem dle vlastního výběru ze Steam knihovny ....

Nahlásit nevhodný obsah