Unikl gameplay z AC Valhalla

5. červenec 2020 23:13 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (22)

UPDATE: Ubisoft je v mazání opravdu aktivní, a tak bylo spousta videí již smazána. Snažíme se pro vás nacházet nové a nové záběry.

Ubisoft fanoušky série Assassin’s Creed nalákal na nový díl nejen svým zasazením, ale i prvními trailery, které vypadaly velmi slibně. Bohužel gameplay teaser se moc nepovedl, a tak záchranou pro hráče bylo nadcházející Ubisoft Forward, kde jsme očekávali gameplay.

Jenže úniky se bohužel nevyhnuli nejen novému remasteru prvního dílu Crysis, ale také právě AC Valhalla. Na Youtube se před několika desítkami minut objevil půl hodinový gameplay, který ukazuje skoro vše, co byste potřebovali vidět – pohyb po otevřeném světě, souboj, grafiku či animace. S podíváním ale moc dlouho neváhejte, je téměř jisté, že se během několika hodin záběry z YouTube smažou.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878831
michalnezval napsal 8. 7. 2020 v 08.27

Twice: nepochopíš,nezabývej se tím;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 8. 7. 2020 v 07.12

michalnezval:
Nějak mi uniká co bylo na předchozím soubojáku tak úžasné, pokud ti jde o bohatší animace tak ty se dají přidat, rozhodně lepší postup než naopak. Je mi záhadou jak někdo může dávat přednost tomu aby armáda nepřátel stála kolem hráče a nabíhala po jednom jak na taneček valčíku.

Nejsem si úplně jistý jestli chápeš jak fungovala obtížnost ve starších hrách, jediné co by udělali by bylo zvýšení životu nepřátel a snížení životů tvých.

A že byl Ezio nej, ale ano byl. Ale už by si to také chtělo sundat růžové brýle a použít silnější dioptrie, jistě by to tomu objektivnímu zhodnocení ve srovnání s dnešní produkcí pomohlo.

Editováno: 8. 07. 2020 v 07.14

Nahlásit nevhodný obsah

20878831
michalnezval napsal 7. 7. 2020 v 08.38

Borci,s tou obtízností soubojů,máte pravdu,ale dřívější soubojový systém,měl být ponechán,zdokonalen a vývojáři měli pouze změnit obtížnost...takhle jej z cela překopat a ořezat o skvělé animace a killy,to je prostě o ničem,slabý,sakra slabý....však se mrkněte na yutube AC 2,AC 3 na killy,double killy,animace v soubojích a srovnejte je s novými díly ,snad to už konečně uvidíte....

Editováno: 7. 07. 2020 v 09.58

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 6. 7. 2020 v 23.15

Drew7878: Přesně, co píšeš je pravda, o soubojovém systému.
Tady už jde vybrat obtížnost, která do Origins nešla a je to znát.
Ve starších dílech se jen čekalo, kdy jeden z deseti nepřátel okolo tebe zaútočí. Útok jsem vykryl, dal jsem popřípadě nějaký protiútok a tím konec.. Jak píšeš, tam se opravdu moc nedalo zemřít. Tady na těžkou obtížnost, ne že by jsi musel brát v potaz svoje následující kroky ale už to není jen o dvou tlačítkách. Silnější nepřátelé, oproti starším dílům dokážou mnohem více zatopit.

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 6. 7. 2020 v 23.08

tomas.hluchnik: Úplně si asi nepochopil, co přesně jsem měl na mysli. Ty jsi ochoten dát 70 dolarů za sedmihodinovou hru, jak píšeš, kvalitní.
Já se neřídím žádnými články od lidí, dle recenzí ale před vydáním shlédnu videa a na základě těch se rozhoduji, jestli koupím nebo počkám. Například AC kupuju, tedy předobjednávám speciální edice, abych mohl hrát o pár dní dříve.
Já tuto sérii neberu jako nějaký propadák, který jde s kvalitou dolu, po těch tisících hodinách, které tam mám.
Každý tuto sérii hodnotí jinak, ty jsi asi ten z těch negativnějších, chápu, hrál si to a víš o čem mluvíš. Já jsem hrál každý díl nejméně třikrát a prostě mne to baví, na trhu jiná podobná hra chybí, tak proč to nehrát pořád dokola ;)
Každý hodnotí hry jinak. Někdo slyší ''To je mega obří svět, na to nemám čas'', a jede tímto směrem.
Hodnotím například Just Cause 3,4 s posledními díly AC.
Autoři třetího dílu se chlubily tím jak mají megalomanský svět a jak to dopadlo? Katastroficky. Tam prostě není co dělat, celkově svět působí mrtví, což zase v AC není. Tam se můžeš neustále kochat krajinou, plnit vedlejší úkoly, svět působí mnohem živěji. Narazíš na osadu, ve které vidíš, že občané dělají svoji denní práci.
Toto je prostě téma na hodně dlouho a hlavně spíše na osobní prodiskutování, protože psát tady své obhájení je nejméně na týden ;)
Máš svůj názor, neberu ti ho, stůj si za ním, když myslíš, že je správný, já si stojím pořád za svým ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20875587
Drew7878 napsal 6. 7. 2020 v 22.28

michalnezval: Mě se teda tenhle soubojový systém směřující k RPG hrám líbí víc než ten v minulosti. Možná to nevypadá tak hezky co se týče animací, ale není to alespoň až tak primitivní. Dřív stačilo držet tlačítko krytu, potom protiútok a nikdo se tě nemohl ani dotknout. Klidně jsem mohl mít kolem sebe 30 nepřátel, ale nic to neudělalo. V těch dřívějších AC snad ani nešlo v souboji umřít.

Nahlásit nevhodný obsah

20878831
michalnezval napsal 6. 7. 2020 v 22.04

Souboje,jejich animace,opět katastrofa,plácaní much.....Tohle už celkově není Assassin Creed,směr,kam se tato hra vydala, mě prostě nevyhovuje.Tento díl,stejně jako Origins,Oddysey,opět minu a budu doufat,že se jednou ten PRAVÝ ASSASSINS CREED,kterého jsem zbožňoval,vrátí.

Nahlásit nevhodný obsah

20925422
Nikdykde napsal 6. 7. 2020 v 21.57

"Myslím si, že kdyby do hry přidali čistě jen mód, který se zaměří na příběh bez vedlejšáků, dost lidí by to ocenilo..."

Jojo, a co kdyby se ta RPG rovnou hrála sama a ty by ses jen díval? A místo ovladačů by se k tomu připojovala sada různě tvarovaných vibrátorů, případně krabiček s mnoha lákavými otvory, které by hráče jemně mnuly? To by ocenili určitě všichni, protože proboha proč si kupovat RPG a pak ho hrát?

Nahlásit nevhodný obsah

20922717
Endys22 napsal 6. 7. 2020 v 17.17

Siebenburgen: Pěkně napsané a souhlasím z velké části. Já jsem rád, kam se série AC posunula gameplayově. Vyhovuje mi to. Baví mě to! Bohužel je to už doopravdy otevřený svět a ne každý má to nutkání a tu chuť 100 hodin běhat po side questech a plnit je aby si navýšil svou úroveň nebo byl nucen si koupit XP boost. Myslím si, že kdyby do hry přidali čistě jen mód, který se zaměří na příběh bez vedlejšáků, dost lidí by to ocenilo... ale já to mám docela rád. Nevyhýbám se ani přímočarým hrám, tak ani otevřeným velkým světům. I když na to si musím vynahradit nějaký ten čas. Zaklínače jsem si užil a líbilo se mi dost v Origins a Odyssey, že si dost z něj vzali. To je z mého pohledu velké plus. Svět vypadá hezky. I zde v kvalitě 720p si dokáži představit, jak to bude vypadat. Nečekal jsem od odyssey nějaký velký skok v grafice, ale mě to stačí a těším se, až opět prozkoumám celou mapu. Doopravdy dokáži pochopit, proč je to 50:50... půlce to vadí a druhá to zase chce. No, nikdy se nezavděčíš všem. Ale když to porovnám jak jsi zmínil třeba se syndicatem, tak jsem strávil ve hře 60 hodin, jen proto, že jsem perfekcionista a plnil jsem z toho snad 30 hodin je ty hloupé, stejné vedlejší úkoly, které mě doopravdy doháněly k zoufalství. Ale musel jsem to prostě vše udělat. Ale už bych to nechtěl znovu. Zde si při vedlejších misích užívám okolní prostředí, je tu více vedlejších aktivit a baví mě to. Nepořídím sice AC pravděpodobně hned po vydání... chtějí za tu gold edici docela dost. To du chvilku počkám. Ale rozhodně se těším. Po tom, co jsem strávil v Odyssey přes 105 hodin pouze v základní hře bez přídavků, věřím, že mě tohle tolik zklamat nemůže co se zábavného gameplaye z mého pohledu týče.

Nahlásit nevhodný obsah

20875587
Drew7878 napsal 6. 7. 2020 v 15.51

tomas.hluchnik: No, psal si, že sis koupil Death Stranding, Odyssey, Days Gone, RDR2, BoTW a bůhví, co ještě. To už je docela dost koupených her, které ti nevyhovují.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 6. 7. 2020 v 14.44

Drew7878: Však taky že to dělám, vždyt jsem to psal hned na začátku.

Nahlásit nevhodný obsah

20875587
Drew7878 napsal 6. 7. 2020 v 13.21

tomas.hluchnik: Na tvůj problém existuje jednoduché řešení. Když ti nevyhovují hry, ve kterých musíš trávit 70+ hodin, tak si takové hry nekupuj. Dneska je ten výběr fakt velký a můžeš je klidně vynechat.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 6. 7. 2020 v 12.15

Malekith: No takhle. Já vím, že sice existuje zde na Hrej konsensus, že Origins je nejlepší novodobý díl AC, ale stačí se podívat třeba na metacritic a těch průměrných 6,8 tam je jako pěst na oko. Já lidem ty Origins neberu, chápu, co se vám na tom líbilo, ale já v tom viděl prostě ty minusy. Hra mne nutila hrát hloupý sidequesty, protože jinak jsem byl podlevelovanej. Nemohl jsem tím pádem sledovat jen hlavní dějovou linku a musel jsem kvůli tomu strávit velkou část hry tím, co na hrách nejvíc nesnáším - vyzobáváním vedlejších aktivit. Navíc mi přišlo, že to v podstatě nemá příběh a animace postav byly naprosto katastrofální. Ale to je fuk, nedokážu přesně popsat, co vše mi na té hře vadilo. Je to spíš systémová záležitost - zkrátka mi nesedí ten nový rpg model, líbilo se mi, když to byla akční adventura. V podstatě i ten Syndicate jsem si ještě užil, i když nejlepší byla Eziova trilogie.

Nahlásit nevhodný obsah

20872214
Malekith napsal 6. 7. 2020 v 12.04

tomas.hluchnik: Origins byl jeden z nejlepších dílů.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 6. 7. 2020 v 11.56

Siebenburgen: Proč hodnotíš hry na základě toho, kolik času v nich můžeš strávit? Já raději utratím USD 70 za sedmihodinovou hru, u které se ale budu bavit od začátku do konce a uvidím v ní ty produkční kvality, než v nějakým stohodinovým paskvilu, ke kterýmu se budu nutit a rači strčím hlavu do úlu, než abych toto hrál.

Letos jsem se navíc rozhodl intenzivněji přejít z těch velikých open world her na uzavřené lineární hry a jsem za to rád, protože zatímco když člověk hraje třeba takový Odyssey a Death Stranding, tak už mu za rok na nic moc jinýho čas nezbude, tak letos jsem už dohrál 13 her, některý super, některý průměrný, ale aspon se nenudím u jedné jediné hry. Jen pro info, dohrál jsem hry jako Outer Worlds, Sherlock Holmes:Devils Daughter, Jedi Fallen Order, Detroit, Grid, The Order, Gears of War 4, Yakuza Kiwami 2, Black Ops 3 a pár dalších a do toho jsem měl jedno větší RPG v podobě Greedfall. Takže taky nejde o žádný vyloženě malý nebo indie tituly.

Ale tady tyto 70+ hodinový simulátory prozkoumávání otazníčků mne už fakt začínají iritovat. Poslední fakt super hra, co měla 100 hodin a já si ji užil, byla Persona 5, ale tu jsem zároven hrál průběžně asi 2 roky ještě u rodičů na PS3 když jsem párkrát za rok přijel na víkend na návštěvu. Loni jsem zkoušel Death Stranding, koupil jsem si ve velkých slevách Odyssey a Days Gone, oboje jsem pár hodin zkusil, na Switchi mám Breath of the Wild, hned po vydání jsem rozehrál RDR2, dal jsem tomu asi 10 hodin a od tý doby to nezapnul, ale prostě představa, že si budu muset vybrat jednu nějakou z těchto her a budu ji hrát do konce tohoto roku a už nebudu mít čas na těch nějakých 5 menších her, mne naprosto děsí. Já nechápu, proč nemůžou udělat vyloženě příběhové AC, sevřenější...klidně at nechají velkej svět, at nechají otazníky, ale aby to člověk mohl třeba proletět jen po té příběhové lince, strávit v tom 25 hodin a mít pocit kvalitně strávenýho času.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 6. 7. 2020 v 11.42

No bohužel jsem se rozhodl obětovat půl hodiny svojeho života a podívat se na to. Působí to na mne jako typický Ubi trademark nedomrlý polotovat, hra absolutně bez duše, bez smyslu, bez detailů. Grafika ok (ale next gen to není ani za nic), animace jsou katastrofa, mimika a obličeje obecně na úrovni DA:Origins, prolínání textur a mnoho dalšího. Zároven jsem si nemyslel, že někde ještě uvidíme takto tragickou animaci jízdy na koni. Stylizace a la Zaklínač 3. Prostředí vypadá stejně jako v Zaklínači, akorát hůř. Souboják nemá smysl ani komentovat, už se zjevně naprosto vzdali jakýchkoliv pokusů udělat to zajímavé a je to hacknslash. Za chvíli to bude prostě diablovka. Achjo. A to jsem si myslel, že nic horšího než AC: Origins už nelze vyprodukovat.

Nahlásit nevhodný obsah

20876970
martas napsal 6. 7. 2020 v 10.59

Pro mne je to už naprosto úžasně blízko třetímu zaklínači a ne prvnímu AC.

Nahlásit nevhodný obsah

20872214
Malekith napsal 6. 7. 2020 v 10.17

Jako jsem fanboy AC, ale tohle už teda přijde moc i na mě :D Jediné čeho jsem si všiml bylo, že text zadaného ukolu má místo žluté, tyrkysovou barvu :D I ta holka je stejně hnusná jako byla Kasandra. Tady opravdu změnili jen prostředí a postavy. Už chápu absenci češtiny, tohle si koupí jen blázen v den vydání.

Editováno: 6. 07. 2020 v 10.19

Nahlásit nevhodný obsah

20877641
Aethan napsal 6. 7. 2020 v 03.22

Bohužel na zabití blbého vlka bude zase potřeba 20 ran sekerou. :D

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 6. 7. 2020 v 02.16

Siebenburgen: tos napsal moc pěkně. Souhlasím s většinou věcí a poslední 2 díly Assassin's Creed byly bomba, osobně bych mechanismy od Odyssey moc neměnil. A souhlas i se Syndicate taky už to bylo max nic novějšího rozhodně nee. .....jinak HD by ještě tolik nevadilo, ale bitovej tok je mizernej.

Editováno: 6. 07. 2020 v 02.18

Nahlásit nevhodný obsah