Studio Spiders brzy představí novou hru

3. červenec 2020 08:36 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (3)

Studio Spiders v loňském roce doručilo GreedFall, s nímž se pokusilo navázat na proslulá RPG z produkce BioWare. Zároveň se stalo součástí společnosti Bigben Interactive, která se rozhodla do francouzského studia investovat. Jak autoři sami avizovali, GreedFall je pro ně uzavřenou kapitolou, žádný další obsah v plánu není. Je tedy čas představit další projekt.

K tomu by mělo dojít už 7. července v rámci akce Nacon Connect. Proč právě zde? Firma Nacon, která se zabývá výrobou herního příslušenství, totiž patří do rodiny Bigben Group, do níž spadá také vydavatelství Bigben Interactive. V únoru letošního roku se tyto společnosti spojily, přičemž byl zachován název Nacon. Nyní pod něj tedy spadají i Spiders.

Na vlastní digitální konferenci chystá Nacon nová oznámení a exkluzivní gameplay ukázky. Mezi nimi by měla být i další hra z produkce Spiders. Zatím není k dispozici žádný trailer, pouze jeden obrázek, z něhož je velmi těžké hádat, co další titul nabídne. Více se dozvíme příští úterý.

Zdroj: Gaming Bolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876970
martas napsal 3. 7. 2020 v 20.50

Podle stylizace prvků kostýmu se od Greedfallu zas moc daleko neodkloní (celkovým dojmem) ten skládací "štít-vějíř" napovídá východnější prvky designu a střed torza zezadu té ženy mi připomíná mechanické sluhy z Dishonored 2 nebo trochu toho Cyber-punku. Tak mi z toho vyšla renezanční společnost po pádu civilizace na kybernetické úrovni odsouzené k boji středověkými zbraněmi. (Takže Final Fantasy)

Nahlásit nevhodný obsah

20875587
Drew7878 napsal 3. 7. 2020 v 10.23

tomas.hluchnik: Přesně tak. Každá jejich další hra se posouvá o stupeň výš. Teď budou mít snad zase o trochu víc financí, tak jsem zvědavý, co představí.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 3. 7. 2020 v 10.10

Greedfall byl naprosto super, fakt jsem si ho užil. Jedna z nejlepších her generace. Takze se moc těším. Tohle studio se mi libi, dělají věci pro hráče a ne pro zisk. Je na tech hrách vidět láska k hraní a trocha jejich duše.

Nahlásit nevhodný obsah