Minecraft dostane vlastní cereálie

3. červenec 2020 16:45 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Značka Minecraft postupně zasáhla obrovské množství oborů zábavního, ale i klasického spotřebního průmyslu. Po počítačích, konzolích, telefonech, hračkách a textilu nyní zavítá i do kuchyní. Americká potranivářská společnost Kellogg’s představila brandované cereálie s motivy creeperů.

Minecraft Creeper Crunch budou klasické křupavé skořicové taštičky, mezi nimi ale konzumenti najdou zelené kousky maršmelounů. Samotná pestrobarevná potravina zřejmě na uspokojivý prodej dětem nestačí, v krabicích bude tedy vždy přibalen klíč odemykající jeden z deseti předmětů, kterými mohou hráči ozdobit své postavy v Minecraftu. I krabice se samozřejmě pyšní licencí a motivy creeperů.

Novinka zamíří na americký trh v srpnu, lze ale předpokládat, že se při popularitě značky ve Spojeném království dostane do regálů i tam. V České republice s nejvyšší pravděpodobností součástí obvyklého sortimentu nebude, cereálie Kellogg’s se ale objevují v nabídce některých obchodů s britskými výrobky nebo velkoobchodů s šírším sortimentem. 

Zdroj: Eurogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 4. 7. 2020 v 09.34

To zní jako "lootboxes with extra steps". Je potřeba podojit děti, respektive jejich rodiče, zase o něco víc.

Nahlásit nevhodný obsah