Esposito zřejmě pracuje na Far Cry 6

3. červenec 2020 10:34 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

V posledních dnech se objevilo hned několik zpráv informujících o tom, že Giancarlo Esposito, hvězda seriálů Breaking Bad a Better Call Saul, pracuje na dosud neoznámené velké hře. A dle informací webu Gamereactor tyto informace úzce souvisí se spekulacemi o připravovaném lineupu Ubisoftu, Esposito totiž zřejmě ztvární jednu z postav příběhu Far Cry 6.

Celkově tak do sebe situace pěkně zapadá. Informace o možném pokračování Far Cry, odhaleném během akce Ubisoft Forward za necelé dva týdny, se objevovaly poměrně často. Zároveň Esposito v rozhovoru pro web Collider odhalil, že jeho posledním zaměstnáním je jistá velká hra, o které nemůže mluvit. Také upozornil na to, že vyzkoušel úplně jiný formát hraní, než kdy předtím.

Giancarlo Esposito se již v souvislosti s hrami jednou před kamerou objevil, šlo ale jen o krátkometrážní hraný snímek - reklamu na Payday 2. Je samozřejmě předčasné vynášet jakékoliv soudy, pokud se však spekulace potvrdí, Esposito zřejmě propůjčí tvář a hlas hlavnímu záporákovi, což je role, na které série Far Cry dlouhodobě staví. Zajímavostí je, že by se Esposito stal již druhým hercem ze seriálu Better Call Saul, který se ve Far Cry objeví, prvním byl Michael Mando v roli ikonického Vaase v třetím díle.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922459
Siebenburgen napsal 6. 7. 2020 v 03.20

Upřímně je mi jedno, kdo se v té hře objeví. Prostě chci konečně Far Cry!
Poslední díl se zdál být, než vyšel něčím jiným ale ono ne., . . ..
Sakra, už si z této série přestaňte dělat prdel a dejte nám nějaký dospělý, vážný příběh, postavy, které nevypadají jako z nějakého filmu pro náctileté puberťáky,
To je přesně to,, co naprosto zkazilo tuto sérii... Nechci tam vidět nějaké vyfetované magory, drogy, po kterých plníte mise a říkáte si ''To jako vážně?, co to kurva je? To sem jako patří?,'' Dejte už nám hru, která si může říkat Far Cry! Kolikrát by mne zajímalo, co tam všichni ti vývojáři šňupou... Rozhodně to není Tang, nebo jak se to jmenovalo. .

Nahlásit nevhodný obsah