Zapojte se do důležitého hPodu #750

1. červenec 2020 21:36 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (19)

Krásně kulaté vydání podcastu hPod přinese tento pátek spoustu rozloučení. A vy můžete být u toho. 

Již tradičně se sejdeme už ve čtvrtek, tentokrát ale v poledních hodinách, abychom probrali co všechno se děje v herním světě. Stejně tak tradičně probereme, jaké hry nás v uplynulém týdnu zaměstnávaly, popovídáme si o peripetiích obklopujících vývoj Crysis: Remastered a podíváme se na fiasko Crucible, asi první projekt, který se z plné verze vrátil do fáze testování. A nebo nás vody diskuze zavedou do úplně jiných končin…

U mikrofonu se tentokrát sejde parta David, Pavel, Tadeáš, Vojta a možná dorazí i Honza. Pochopitelně se vyjádříme k současným redakčním změnám, pokud vás tedy v tomto ohledu cokoliv zajímá, ptejte se zde v komentářích, diskuzi na webu, a pokud máte na srdci objemnější text, zasílejte jej na adresu podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY. 

Těšit se budeme v pátek v 20:00.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 5. 7. 2020 v 19.22

Mart9: No jestli te to nenapadlo tak nevis, ze se casto vyhazuje kvuli nesouladu presvedceni zamestnance a zamestanavatele. Casto se stava, kdyz se zmeni majitel/zamestnavatel, ze po zamestnancich chce neco co se jim proste nelibi a odmitaj to delat. Nerikam ze to tak bylo tady, ale je spousta duvodu proc propustit kvalitniho zamestnance.

Editováno: 5. 07. 2020 v 19.22

Nahlásit nevhodný obsah

20893795
Mart9 napsal 5. 7. 2020 v 19.03

Siebenburgen: To by mě zajímalo, podle čeho si čekal, že to nebude ze strany zaměstnanců. Mně naopak vůbec nenapadlo, že by se někdo chtěl zbavit tak kvalitního šéfredaktora.

Nahlásit nevhodný obsah

20898207
IamShyNotScared napsal 5. 7. 2020 v 17.48

deja vu

Editováno: 5. 07. 2020 v 17.49

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 3. 7. 2020 v 22.47

Mart9: Tak po tomhle Hpodu máš jasnou odpověď! Čekal jsem, že to nebude ze strany zaměstnanců. To se také potvrdilo.
Musíme si na rovinu říct, že majitel usnul jako Růženka a probudit ho bude lehké polibkem. Majitel má příliš dlouhé vedení a s jeho vizí ať slibuje cokoliv, bude stejně problém vše dát zpět do chodu.
Můžu říct, že v práci zvýším výkon, kde je to nepravděpodobné za mých podmínek, stejně tak je to tady.
Dokud majitel nedá redakci ''volnou'' ruku, nebude to vypadat jinak jako v posledních měsících..

Nahlásit nevhodný obsah

20893795
Mart9 napsal 3. 7. 2020 v 12.39

Pavel je vynikající šéfredaktor a doufám, že budu někde moct dál sledovat jeho práci. Ale já už jsem z Hrej po letech odešel na jaře. Už to letos byla křeč a zoufalost. Nemyslím v kvalitě práce, ale bylo to znát v těch hpodech, když se řešil nový web atd... Jak jste i dost otevřeně dávali najevo nespokojenost s přístupem majitele. Je to logické vyústění. Bylo to takové dejavu, když si vzpomenu na vaše předchůdce.

Nahlásit nevhodný obsah

20909928
Gh61 napsal 2. 7. 2020 v 23.32

Ahoj, nevím jak to máte vy v redakci, ale my obyčejní hráči občas zažijeme ten pocit po dohrání hry. Je to pocit prázdna. Je to pocit "tak to je asi konec", "co teď budu dělat". Já osobně si pak dané okamžiky pamatuji už napořád.
Můj první takový byl v Mafii 1, který byl obzvlášť silný. A hned druhý takový bude tato změna redakce.

Je opravdu zvláštní, jak jsou tyto situace podobné. Neznamená to, že se bude dít něco špatného, nebo že se zboří svět. Jen skončí jedna etapa (života) a uvidíme, jaká bude ta další.

Přidávám se k poděkování za pořádnou dávku obsahu, který jsem zhltal jak bonbonieru. Nechť se vám všem daří.

Nahlásit nevhodný obsah

20921761
Kudlan napsal 2. 7. 2020 v 22.05

Ahoj, přijde mi, že vše důležité tu bylo již řečeno níže v dotazech a v diskuzi pod prohlášením, tak jen popřeju hodně štěstí do života klukům co odchází a zároveň posílám velké DĚKUJI celé redakci Hrej. Hrej jako takové sleduji bez mála přes deset let, i když jako jeden z spíše pasivnějších čtenářů, tak dokážu váš obsah hltat opravdu ve velkém. :) Dokázali jste mi zpříjemnit mnoho dlouhých chvil a hpod si vždycky pustím rád v práci. Pavle si fajn chlapík a ať se ti daří, i když doufám, že tě třeba někdy v hpodu ještě uslyším, i kdyby jako speciálního hosta. Aleši tobě hodně štěstí a jak vidno i trpělivosti. :D Davide mám rád tvojí práci a i tvůj nehumor :D jsem zvědav, kam se vám s Alešem a zbytkem redakce povede hrej nasměrovat, protože i když je toto pro mě velmi smutná zpráva, tak rozhodně nad hrej nechci lámat hůl a naopak Vám budu držet palce všema deseti!

Nahlásit nevhodný obsah

20925602
Prophet napsal 2. 7. 2020 v 14.16

Pavle, Davide, Honzo, díky za všechno, co jste pro tenhle web udělali. Opravdu si vaší práce cením. Speciálně tvojí, Pavle, po odchodu Zdeňka i Jirky jsem se o budoucnost webu dost bál, ale ty jsi ho vždycky dokázal držet nad vodou a navázal jsi na dva zmiňované parádním způsobem. Za to fakt velké díky. Tadeáši, tobě hodně štěstí a síly, myslím, že obojí budeš dost potřebovat. Chtěl bych se ještě zeptat, zdali bude pokračovat Zdeněk Pudivítr, novinky nečtu, ale v podcastu už myslím dlouho nebyl. A ještě na Vojtu, jak vidí své pokračování na Hrej on.

Všem ještě jednou za všechno, co na Hrej udělali, děkuji.

Nahlásit nevhodný obsah

20859314
h4nsasjks napsal 2. 7. 2020 v 12.54

.Mate: Ptát se na takovýhle věci je zpravidla zbytečnost, protože na tohle ti v 99% případů prostě neodpoví... Rozloučí se hrej a až bude připravený něco oznámit, tak to udělá mimo tento web...

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 2. 7. 2020 v 11.34

kulisak: No a proto bych na to rád slyšel odpověď přímo od Pavla :)

Nahlásit nevhodný obsah

20922491
konpok napsal 2. 7. 2020 v 10.39

Ještě jednou díky chlapi za přístup co jste měli. Hpod jsem zachytil myslím v čísle 601 kde jste to konkrétní číslo rozebírali s čím se vám spojí. 603 mě jako fanouška Tatry hodně potěšilo. Pak jste mě vlastně přesvědčili abych si koupil Switch, coz byla moje první konzole a tím se i můj kluk se stal fanouškem Maria, takže to doma není jen Minecraft a Roblox.

Teď k dotazu budete recenzovat nové Paper Mario? Díval jsem se na trailer i na videa z minulých dílů a vůbec nevím co si mám o tom myslet. Souboje s bossy v Paper Mario Colour splash byly neskutecne ulítlé. No nezbyva mi nez doufat, že vyjde aspoň recenze když už nebývá léta play :(

Tak hodně štěstí jak nové tak i staré redakci a hPod 4ever!

Nahlásit nevhodný obsah

20878723
veselykralicek napsal 2. 7. 2020 v 10.34

Ahoj kluci,
dlouho jsem se svým trapným dotazem neozval, ale jako příslušník AČR jsem teď bohužel neměl moc volného času a to málo jsem věnoval pochopitelně rodině. Přesto bych Vám velice rád poděkoval za hPody, které mi zpříjemňovaly nepříjemné služby posledních týdnů a měsíců. Nebojte, nebudu to rozpitvávat, budu jen chválit a děkovat.:-) Vlastně se budu ještě ptát. Coby milovníkovi taktických strategií mi neunikla informace, že vyšla hra Gears Tactics (Gearsy jsem nikdy nehrál a ani mě nezajímají, ale tahovku bych si nechal líbit), na jejíž recenzi jsem se na Hrej.cz těšil. Bohužel jsme se jí nedočkali a to mě přimělo k malému zamyšlení, proto se ptám. Vím, že jste se již mnohokrát ohradili proti tvrzení, že výměnou za recenzní klíč musí být kladná recenze a že Vám nedělá problém hru strhat, pokud není dobrá, i když máte klíč zdarma a jinak dobré vztahy s vývojáři. Zajímalo by mě ale, zdali je podmínkou, že třeba recenze musí vyjít nebo jestli to vývojářům nevadí, pokud Vám poskytnou klíč. Pavel o Gears Tactics mluvil v hPodu, stejně jako kdysi například o Jagged Alliance: Rage!, ale recenze na Hrej.cz nikdy nevyšla. A jaké jsou důvody, že recenze nevyjde? Nedostatek času? Nechce se? Nebo by byla pozdě a nechcete ji už psát na delší dobu vydanou hru? Chápu, že nehrajete všechno, nerecenzujete všechno, myslím tím tituly, které hrajete a říkáte, že recenze bude a pak není.
Ještě jednou díky za Vaši práci, hlavně hPody a odpusťte mi to malé rýpnutí.:-)
veselykralicek

Editováno: 2. 07. 2020 v 10.35

Nahlásit nevhodný obsah

20815946
kulisak napsal 2. 7. 2020 v 09.46

.Mate: Tady se zmiňuje pořád konspirace, že by Pavel mohl přejít k Vortex nebo Games.Obojí si myslím, že je to nesmysl. Podle mě to spíš bude mít něco společného s Drdou. Ach bože jak já ten fekální humor Karla D. nesnáším.

Editováno: 2. 07. 2020 v 09.46

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 2. 7. 2020 v 09.08

Ahoj mám dotaz na Vojtu a Pavla:

Vojto hrál si LoU2? co na to říkáš?

Pavle, jaké jsou tvé vztahy s redakcí vortexu a games? Je reálné, že tě na jednom z těchto webů budeme vídat?

Nahlásit nevhodný obsah

20896559
Trix napsal 2. 7. 2020 v 06.54

Vojta ? Velký dobrý : )))))

Nahlásit nevhodný obsah

20905464
Sneaky Bitch napsal 2. 7. 2020 v 05.26

Pavle, díky!!!

Editováno: 2. 07. 2020 v 05.27

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 1. 7. 2020 v 22.50

Ahoj kluci.
Možná vše rozeberete ještě před tímto dotazem ale stejně to zkusím.
Mohly by jste se vyjádřit k aktuální situaci více detailněji? Proč toto celé vlastně takto dopadlo? Nějaké ty zákulisní informace o kterých my nevíme, pokud to můžete říct?

Pavle, s tebou počítám, že se ještě ukážeš! Ne třeba tady ale jinde! To co jsi pro tento web udělal, smekám! Děkuji ti za vše, tvůj humor, díky tobě jsem nějak pronikl do světa souls her právě ve vysílání Let's Finish!
Myslím si, že jsi tento web vedl jako muž číslo jedna! Člověk na správném místě, bohužel je mi líto tvých plánů, které si několikrát zmiňoval. Nechci zabíhat do budoucna..

Pokud je toto poslední podcast, ve kterém jsi, přeji ti hodně štěstí jak v herním tak v osobním životě. Včera, když jsem četl zprávu o změně, nekecám ale fakt mi tekly slzy!

Díky za vše, co jsi pro tento web udělal nebo plánoval udělat a zase na viděnou!
Děkuji také samozřejmě všem zbylým členům, jako je David, Tadeáš, kteří byli a jsou součástí webu, jak v článcích tak ve videích!
Díky i ostatním, Radkovi, kterého jsem si naprosto z vysílání Hunt Showdown oblíbil, Alešovi, Zdeňkovy, který ví, co je pravá hudba!, Kubovi, Adamovi, pokud jsem na někoho zapomněl, veliké DÍKY i těm!

Dvojice Pavel - David, takto jsem si to představoval, Tadeáš, který mne svým hlasem napoprvé na živo opravdu zaskočil :D Stálá redakce Pavel, David, Tadeáš, až jsem si na to začal zvykat a velmi kladně!
Jo, a ještě jsem zapomněl na mého jednoho z nejoblíbenějších - HONZU BORSE! Ať děláš zrovna teď nějakého toho režiséra pro ČT, jako klukům tady, přeji také hodně štěstí, a snad se uvidíme u nějakého živého vysílání, nejlépe okolo her!
Díky vám všem za skvělou práci, nenechte se zlomit, stůjte tvrdě za svým cílem, i když to vždy nebude nejlepší řešení ale nepodvolujte se!
VY víte jak vaši práci dělat!!!

+ ještě Vojta, kterého jsem někdy naprosto miloval, jindy zase nenáviděl ( nemyšleno osobně ).
Hlavně jeho strach u hororových her :D To byl příklad hráče,u kterého se na to dalo dívat :D .. . viz. Daylight :D ( 2014 )

Sice předbíhám ale představuji si, jak právě VY máte svůj herní kanál, dle vašich představ .. . . Duo, trio, které vzniklo a vše jen dle sebe! Vše, co bylo tady, k tomu se nedá nepřipsat Lest's Finish, u kterého byla taková zábava jako nikde jinde! To mi věřte!

Sakra, psal bych opravdu ještě dál ale. . ..

Jak už bylo zmíněno, před Tadeášem stojí docela velká výzva, ale on to zvládne! O tom nepochybuji! . . .Tedy z jeho strany...

Já, ač jsem docela nespokojen tím, co se tu děje, pořád tento web bude mou prioritou!

Veliké DÍKY vám všem, kteří nadále zůstáváte, i těm těm, kteří tu byli!

Editováno: 1. 07. 2020 v 23.55

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 1. 7. 2020 v 21.50

Dotaz pro Vojtu - jak se má a jestli a jak často/moc vlastně ještě hraje hry? má na ně vůbec čas? a představoval bych si rovnou i odpověď, že se má moc dobře a že hry hraje hodně ;)

Dotaz pak na switchaře obecně, hrajete Nintendo exklusivity? Já koupil všechny velký tituly zatím, ale stejně hraju nejvíc indie věci a remastery, který mi na tom líp sedí.. trošku paradox, většinu z toho jsem už dřív dohrál na konzolích a PC, ale na switchi se k nim zase rád vracím..

Nahlásit nevhodný obsah

20818484
udh napsal 1. 7. 2020 v 21.41

Docela smutné :-/ už jsem si na Pavla a Davida zvykl . Nic proti Tadeáši ,ale tohle už je několikátá změna redakce a bojím se že pro mě i poslední ( no uvidíme,ale změny k lepšímu zatím nikde ) ,ale PR kecům moc nevěřím a spíš si myslím že Pavloj a Davidoj došla trpělivost stím jak ten web je vedený. Doufám že k tomu Pavel i David ještě pořádně vyjádří v podcastu a kam povedou jejich kroky :) Zůstanete v herní scéně? Tadeáš tady stejně vydrží max než dostuduje a pak kdo ví...,ale přeju ti at to máš co nejlehčí :)

Nahlásit nevhodný obsah