Fallout 76 bude v Xbox Game Pass

1. červenec 2020 16:38 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (8)

První červenec značí pro mnohé začátek prázdnin, které budou ve velkém poznamenány pandemií koronaviru, pro někoho je to akorát začátek léta. Aby léto bylo o něco vtipnější, rozhodl se Microsoft oznámit další dávku her do Xbox Game Pass, které vévodí Fallout 76.

Začneme ale tituly dostupnými už od dnešního dne. První hrou je Out of the Park Baseball 21, strategická hra podobná Football Manageru z prostředí baseballu včetně licence MLB a MLBPA a offline i online herních módů. Dnes si také můžete zahrát šestý díl Soulcalibur, japonské bojovky i se speciálním hostem ve formě Geralta ze Zaklínače.

Od 9. července pak přijde avizovaný Fallout 76, který je mezi herní komunitou dobře znám. Bohužel Bethesda se ve vývoji tohoto dílu celkem plácá, a hráčů i fanoušků zbývá skutečně málo. Od 9. července si budete moct zahrát taktéž akční JRPG CrossCode.

V rámci Xbox Game Pass se můžete těšit i na nové DLC do Minecraft Dungeons. Katalog se bude muset rozloučit s celkem 6 tituly – od 15. července zmizí Blazing Chrome, Dead Rising 4, Metal Gear Solid V, Timespinner, Unavowed a Undertale.

Zdroj: Xbox

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922459
Siebenburgen napsal 4. 7. 2020 v 00.03

Nikdykde: Fakt mi děláš zle jen z toho, jak je oslovuješ příjmením. To opravdu není hezké. Toto, kdyby někdo dělal mě, je to fakt neúcta, ještě, když odpovídáš člověku, který není jen v diskuzi ale, který celý článek píše...
Neznáš ho ale to nejlepší je tikat mu, ještě způsobem, jaký používáš.

Ty jsi příjmením ignorant, dement, magor, kripl, myslící člověk, vševěd, Delfa?
Toto není stažené jen k tomuto článku ale obecně.

To samé, co si zažil, zažil jsem i já.
Ty miluješ Fallout a nedáš na něj dopustit, ok, beru.
Já mám rád Assassi's Creed a nedám ne na něj dopustit.

Je mi naprosto jedno kdo si zahrál poslední díl AC a pře tím hrál pouze tři díly a ihned má jasno jak celá série spěje do prdele, což je nesmysl, pro toho, kdo hrál úplně vše.. .

Fallout jsem nikdy nemusel, zdá se mi to jako ztráta čau, chápu tvé argumenty, které nepochybuji, by jsme si mohly vyměnit AC vs Fallout ;) Ano, klidně můžeme vyměnit ale tím akorát vzejde hádka, a nikdo z nás nepřipustí tu ''která hra je lepší''.
Navíc ty hry snad ani nejdou srovnat.

Ok, hrál ksem naposledy F4, který mne nijak moc ezaujal. Chtěl jsem se do toho dostat, bohužel ne.
Ale věřím tomu, že TY to hraješ pořád! A tudíž obhajova je přesná!
Když vezmu příklad .- RDR 2. Četl jsem tu samé negativní příspěvky, jak hra nejede jak by mě,a.. apod... Já jsem s tím neměl sebemenší problém, vše klapalo na 100%.
Vím, že jsi tady asi největší zastánce této hry, respektuji. Hraješ, máš aktuálmí přehled.
Upřímně, po šestnácti pivech se nepíše nejlíp, samé kontrol, jestli je vše správně . .. Ale obdivuji tě, jakož to asi jediného, který se této hry zastává a ''brání''' ji.

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 2. 7. 2020 v 23.35

Nikdykde: :D né máš pravdu Fallout 76 je prostě skvělý Fallout a dělá svému jménu čest.
Rozdával se zadarmo pár měsíců po vydání protože spiknutí :D.

Nahlásit nevhodný obsah

20925422
Nikdykde napsal 2. 7. 2020 v 13.52

A já neosočuju Raudenského z nesmyslů. On sám odpověděl, že je to jeho dojem na základě toho, co četl.

A problém s touhle novinkou vidím v tomhle:

Já vidím nadpis, že F76 bude v game pass, v sekci novinek na svém (původně) oblíbeném hrej.cz, otevřu novinku, že ji zkopíruju a pošlu kamarádům, zda si nezahrajeme spolu, zkusej si survival.

Načež narazím na zprávu napsanou urážlivě a plnou dojmů, kterou rozhodně nikde SDÍLET NEmůžu. Tak se novinka nedělá, osobní názor či dojem se napíše odděleně pod to.

Takhle se novinky nedělají, to patří do sekce názor, nebo hpod, kde komentující pod článkem si redakce, při vzájemném plácání po zádech, označí za blbosti.

hrej.cz jsem podporoval i finančně, ještě za časů na xzone jsem kupoval ty karty po dvou stovkách. Že za to nakonec budu opakovaně uráženej jen proto, že hraju menšinovej žánr by mne nikdy, ani ve snu, nenapadalo.

Nahlásit nevhodný obsah

20925422
Nikdykde napsal 2. 7. 2020 v 13.40

Minstriel: co má společného sběratelka se hrou?

– odpověď je NIC.

Co má společného flaška se hrou

– odpověď je NIC.

Reklamní předměty a merkantil obecně nedělají ani vývojáři a ani tvůrci obecně, Bethesda to zadává bůhvíkomu, nejspíš nějaké agentuře, ve firmě by na to měli dohlížet obchoďáci. Tento argument je tedy od začátku demagogický a neplatný. Což by věděl každý, kdo aspoň prošel nějakou prací kolem reklamek, výroby, marketingu a podobně a současně není úplně slepej.

Kde beru ta čísla? Ve fázi informování o problému to bylo číslo lidí, co se bethesdě přihlásili a Bethesda jim vracela do inventářů ztracené věci. V češtině je uveden i v pořadech Vortexu.

Fallout 4 nespadnul oproti trojce hodně dolů, naopak šel obrovsky nahoru, a jedná se o jednu z nejhranějších a nejprodávanějších her dlouhodobě. Tam je opět manipulace s čísly ze strany novinářů, vzali poslední oznámený prodej (což ale je velice dávno a Bethesda od té doby čísla nezveřejňuje) a ten považují za finální a naprosto úmyslně to číslo uvádí jako finální a z něj odpočítavají i cca prodeje F76. Ale chápu, tobě se to líbí a tak to považuješ za pravdu. Jedná se ale jen o nekriticky kopírovanou, nikým nepotvrzenou, něčí teorii. Kterou vyvrací i například to, že Fallout 4 se drží u steamu a jeho žebříčcích mezi nejprodávanějšíma hrama historicky vůbec (každoročně zveřejňují kolem vánoc, i minulej rok tam byl). Patří mezi stálice hned za zaklínačem 3, gtačkem a Skyrimem. To samé ale i na konzolích.
Ale rozumím ti, vycházíš z hloupejch českejch novinářů, já tu nepotvrzenou blbost četl i v Levelu (a hned jej odhlásil, nepotřebuju platit herní Sputnik, kde jsou dogmata a ne fakta).

Fallout 4 patří mezi historicky nejhranější a nejoblíbenejší hry obecně. Pozitivně jej hodnotilo více lidí, než Fallout 1 a 2 dohromady, má totiž mnohem větší herní základnu.

Fallout 76 nedostává jen hejt. Na Sector.sk dostal hend na začátku 7, na Zing tuším byla recenze po hraní více jak 100 hodin (což u MMOček musíš) a taky se dostali ke slušné (a dobře vyargumentované) 7. V tradičních klubech hráčů Falloutu je 76 dost hraná. A má spousty předplatitelů na všech platformách. Na steamu lidé, co hru skutečně zkusili dávají hodnoty od 76 po 79 %, cca tak se to pohybuje.

Není to spiknutí, jen neprofesionalita, bulvár a snaha vydělat na klikání. Lenost a pohodlnost. A u lidí jako ty nebo Raudenský ten druh slepoty, kdy si vysegrejujete jen část informací u žánru, který nehraje a nezajímá jej.


Ty disky ve slevě s Falloutem 76, to se tam dostalo v době, kdy na skladech zůlstavalo i nové COD a podobný tituly a souviselo to s tím, že v británii a německu šel prodej disků o víc jak 50 % dolů a souviselo to s nástupem digitálek (70 % COD se prodalo už digitálně, byl první rok takové změny). Ovšem u COD a podobných titulů distributor zaplatil ekologickou likvidaci, Bethesda s distrem to odmítla a aby se prodejci vyhnuli vysoké pokutě, cpali to kam mohli. Těch her bylo samozřejmě víc, ale tenkrát se vydělávalo jen na hejtu na bethesdu.

Jako bav se, bavit se můžeš, produkuješ ale samé věci, které nemají oporu v ničem, faktech, jen osobní nevraživosti vůči tomu, kdo ti podle tebe zničil značku Falloutu. Nejspíš protože trpíš bludem, že ti ta značka nějak patří, no takové části komunity jsou. Věta "4 hodiny bugů" "nudná hratelnost", která nemá začátek a konec a nedává smysl, to už je ten záchvat?

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 1. 7. 2020 v 22.34

Nikdykde: když čtu co píšeš ty, tak kde bereš informace že se jedná pouze o 400 lidí, kteří měly problém s npc?
Všichni už víme, že jsi fanboy až na půdu, ale neosočuj tu autora článku z nesmyslů.
Fallout 76 je herní a zároveň i prodejní propadák, a to bylo i zveřejňováno. Prodal daleko méně kůsů než Fallout 4 a i ten spadnul oproti trojce opravdu hodně. Smiř se s tím, že to není ani průměrná hra :). Je krásně vidět jak totálně ignoruješ že bethesda se totálně vysrala na nějakou podporu na forech a rovnou banovala. Fallout 76 s Bethesdou mají slušnej shitstorm kauz a pokud nejsi slepý fanboy, tak si je hravě vyhledáš sám.
Ale vím co mi odpovíš, že je to všechno jen spiknutí proti výtečné hře. Všichni to hejtí aby měli větší sledovanost, ale je zvláštní že ostatní hry chvalí. To je divné jen ten fallout dostává hejt ach... ty spiknutí proti nadprůměrným hrám :D.

sběratelka = fail s taškou a pokud by to hráči nehnali dál, tak by to ani Bethesda neřešila. Prostě si koupíš sběratelku a přijde ti kýč co jsi čekal?

fail s nuka colou = ta měla dle tvého 5/5 recenze jak skvělý je rum a podobně a při tom ještě ani nebyla v prodeji. Že by si Bethesda zaplatila recenze? :D

skoro 4 hodiny bugů a glitchů v kombinaci s nudnou hratelností, promiň Fallout 2 nebyl překonán.

Snad Bethesda započítá do prodejů kdy Fallout 76 byl dáván ke konzolím zdarma a k tomu byl přilepen další Fallout 76 protože se té hry chtěl každý obchodník nějak zbavit :D. Ne hele je to perfektní hra jen ji braň dál, rád si to přečtu a zasměju :D.
I ten Tom Hovnard pobavil a sliboval že to bude velkolepé a opravdu bylo :D.

Nahlásit nevhodný obsah

20925422
Nikdykde napsal 1. 7. 2020 v 18.21

Radek Raudenský: "Bethesda sice nepodává informace o prodaných kopiích,"

a čtu váš zbytek a ano, vy si prostě normálně vymýšlíte, snažíte se hledam argumenty ad hominem. Na PC jede na steam a i na bethesda.net. A je to survival se stavěním, ty nemívají miliony hráčů, zato stabilní komunitu ano.

Ten problém s NPC se týkal kolika hráčů, 400 lidí? A ty odkazy na hysterické články o chybách, který má každý druhý MMOčko (víte kolikrát nefungovali prodejci v RDR2 online? Nepadaly slíbené legendary armory v Black desertu? Nebo byl problém se zabezpečením GTA jen za poslední půlrok? Nebo seasion passy v Divizi 2?), to je úplně stejný, s tímhle vždycky problémy byly jsou a budou, u každé hry a vydavatele, akorát v těhle případech je to většinou nafouklé youtubery.

Jste prostě zaujatý a je vidět, že čerpáte pouze ze zdrojů, který odpovídají pouze vašim předsudkům.
Psal jste například, že se v tom Bethesda plácá – což je normální lež, oni na všechno reagujou, updatujou a přidávají hromady věcí zdarma, jedou jako fretky, toho obsahu je tam plno.

Vy jste ale tu hru ani neviděl, že? Vy jste si o ní četl :D Ale to vám stačí na vkládání takovejch poznámek do sekce "NOVINKY".

V čem se lišíte od lidí, co dávali 0 bodů na metacritic TLOU2 jen na zákaldě dojmů z pár videí na youtube? Ti taky odkazují na takové články :D

Odpověď znáte.

Nahlásit nevhodný obsah

20925273
Radek Raudenský napsal 1. 7. 2020 v 17.37

Nikdykde: Bethesda sice nepodává informace o prodaných kopiích, dle informací ale lze předpokládat, že se jedná o miliony kusů. Na Steamu v tuto chvíli hraje 12 tisíc hráčů, což si troufám říct, že je právě po vámi zmíněném updatu. Průměr na Steamu podle steamcharts byl za posledních 30 dní 8 tisíc hráčů, což se průměrem sbližuje například s českým Factorio. Co se vývoje týče, ještě před dvěma měsíci proběhla kauza s okrádajícími NPC. Není to tak dávno od nefungujících legendary armorů a ani Wastelanders se neobešlo bez bugů. Zde je nový článek, který ukazuje, že ne se všemi rozhodnutími jsou hráči spokojení - https://www.pcgamer.com/fallout-76-legendary-run-ammo-conver ter/

Editováno: 1. 07. 2020 v 17.54

Nahlásit nevhodný obsah

20925422
Nikdykde napsal 1. 7. 2020 v 17.18

"Bohužel Bethesda se ve vývoji tohoto dílu celkem plácá, a hráčů i fanoušků zbývá skutečně málo."

Tam je neuvěřitelná hromada hráčů, po včerejším update je to až neuvěřitelně plné, odkud berete tyhle nepodložené informace? Na steamu hra dosahuje 76 až 79 % v hodnocení. A hraný je to i tam docela slušně.

Tohle jsou novinky a ne názorová sekce, tak si laskavě nevymejlšejte.

Nahlásit nevhodný obsah