Nová upoutávka láká na Ghost of Tsushima

30. červen 2020 12:22 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Poslední first-party exkluzivity PlayStationu 4 přichází po sobě v krátkém sledu. Sotva někteří stačili vstřebat zážitek z The Last of Us Part 2, na trh se pomalu vkrádá Ghost of Tsushima. Studio Sucker Punch už by si pomalu rádo odvedlo hráče do Japonska, a na cestu tak balí nový příběhový trailer.

Ačkoliv není zřejmé, jaký příběh bychom měli přesně čekat, příběhové zasazení je jasné – Japonsko čelí invazi Mongolů, přičemž ta velkou silou dopadne na ostrov Cušima. Jin Sakai, hlavní hrdina hry, zůstane posledním přeživším samurajem, v jehož kůži se s Mongoly budeme muset popasovat. Jak se píše v popisku nového videa, Jin bude muset obětovat úplně vše, aby ochránil to, co zbylo z jeho domova a z jeho obyvatel.

Jestli se Jin bude držet samurajského kodexu, nebo jestli se uchýlí do stínů a bude likvidovat nepřátelé ve světle noci, už je jen na vás. Ghost of Tsushima vychází už 17. července. Vydáte se do Země vycházejícího slunce?

Zdroj: YouTube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 30. 6. 2020 v 13.06

Celý to připomííná Genji: Dawn of the Samurai. Ve své době na PS2 neskutečná grafika, ale čím víc to člověk hrál, tím víc to nebyl CAPCOM.

Buď se autoři pokoušejí o JAPAN TRAILER, čili trailer orientovaný na STORY, nebo prostě neukazují gameplay. Grafika neskutečná, ale jakmile soupeři nebudou vyrovnanými (spravedlivými) soupeři, je to jen AC: JAPAN. Někomu to stačí a nelze to soudit.

Nahlásit nevhodný obsah