Na obalu NBA 2K21 zazáří Damian Lillard

30. červen 2020 17:30 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

I letos se na obalu virtuálního basketbalu NBA 2K21 objeví hned několik hvězd zámořské ligy. U klasické edice se zaskví rozehrávač Portlandu Damian Lillard. Potvrdil to sám hráč v rozhovoru pro ligové reportéry.

„Znamená to hodně. Je to jedna z těch věcí, jako jsou vlastní boty, něco co nemá každý. Je pocta stát se dalším v řadě hvězd. Vždycky když vzpomínám na své nejoblíbenější ročníky hry, spojuju si je právě  s tímhle. Allen Iverson byl na tomhle obale, Kobe byl na tomhle obale,“ ocenil volbu studia 2K v rozhovoru se Shamsem Charaniamem. 

Novinář zveřejnil i samotný obal, NBA 2K se pro další sezónu oblékne do velmi vkusné bílé.

Je zvykem, že další edice (Ultimátní sběratelská a mezinárodní) přicházejí s jinými tvářemi, ty ale zatím neznáme. Ze hry jsme zatím neviděli ani klasický gameplay, jediným zdrojem zůstává kratičký teaser next-genové PlayStation 5 verze zveřejněný během nedávné konference Sony. Nové ročníky obvykle vycházejí v říjnu, letošní rok ale může být vzhledem k epidemii onemocnění Covid-19, které ve Spojených státech stále působí obrovské problémy, značně odlišný.

Zdroj: Gamespot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!