Godfall předvádí frenetické souboje

12. červen 2020 10:45 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (3)

Godfall se ukázal už na loňské akci The Game Awards. Dalo by se říct, že šlo o první next gen ochutnávku, o ucelené záběry přímo ze hry nicméně byla nouze. To se změnilo včera. RPG od studia Counterplay Games nabídlo gameplay ukázku.

V ní autoři předvedli vše, co byste od akčního RPG příští generace mohli čekat. Především tedy frenetické souboje na blízko plné odlesků a zářících světel. Hrdinové se velmi často musí vypořádat s útoky několika nepřátel naráz, což budou zřejmě naprosto běžné situace. Ukázalo se i pár unikátních zlořádů, patrně bossů. K tomu lze v ukázce zahlédnout i náznak schopností jednotlivých hrdinů, patrný je také důraz na brnění. Fashion je zkrátka v podobných hrách na prvním místě.

Sluší se připomenout, že z hlediska hratelnosti by Godfall měl nabídnout systém drop in - drop out, který je známý například z Monster Hunter World nebo Destiny. Krom těchto dvou titulů by částečně měl připomínat také Dark Souls. Autoři navíc hodlají motivovat k agresivnímu hernímu stylu. Krom toho lze počítat také s kooperací až pro tři hráče.

Godfall vychází letos o Vánocích na PS5, k dispozici bude také na PC prostřednictvím obchodu Epic Games Store.

Zdroj: Gaming Bolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922717
Endys22 napsal 14. 6. 2020 v 22.32

Ivann: Asi to nebude tak Hard Core jako souls like tituly, které sice mám rád. Ale je pravdou, že mnoho lidí to nemá rádo a tak by mohli dát u více her alespoň na výběr. Vypadá to jak popsal butka... tedy něco na té střední obtížnosti, kdy to nebude ani lehké, ale ani nic hrozného. (Tím nechci říct, že by God of War na Nejtěžší obtížnost nebyl kurevsky těžký. Ale je tam ta možnost volby). Já sám sem se na hru těšil, vyzkouším si ji určitě. Ale čím více z ní vidím, tím méně mě hra dokáže zaujmout. Ale nemohu zatím posoudit.

Nahlásit nevhodný obsah

20900965
Ivann napsal 13. 6. 2020 v 13.25

butka1998: Snad to nebude další Darksouls like hra. Mně absolutně tento styl hry nechytl a celkem mi vadí, že skoro každé nové RPG se snaží jít tím směrem.

Nahlásit nevhodný obsah

20922607
butka1998 napsal 12. 6. 2020 v 20.51

No hroznou volbu hudby (alespoň k takovéto hře - u Borderlands by byla vyhovující) nekomentuju. Soubojovej systém alá Darksiders 3, God of War 4 a podobné. A estetika Destiny. Takže ti co v doufali v Darksouls like MMORPG maj smůlu (pár sem takových viděl). Nebude to nic moc speciálního, ale asi si to zahraju.

Editováno: 12. 06. 2020 v 20.53

Nahlásit nevhodný obsah