Služba EA Access v létě zamíří na Steam

5. červen 2020 09:58 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Společnost Electronic Arts v říjnu loňského roku avizovala, že se chystá přivést několik svých titulů zpátky na Steam. Začala pozvolna, první vlaštovkou se stala oceňovaná novinka od studia Respawn - Star Wars Jedi: Fallen Order. A dnes už lze v knihovně her od EA najít přes 25 titulů.

K mání je například Dragon Age: Inquisition, Dragon Age II, několik dílů série Need for Speed, Plants vs Zombies: Battle for Neighborville, oba díly plošinovky Unravel, Fe nebo třeba Sea of Solitude. Brzy se navíc objeví také EA Access.

Předplatitelská služba by podle posledních náznaků měla brzy oslovit i širokou základnu hráčů na Steamu. Kdy se tak stane? Oficiální stránky EA slibují, že během letošního léta. Více informací se dozvíme v rámci akce EA Play Live, která je naplánována na 11. června, tedy na příští čtvrtek.

EA Access je momentálně k dispozici na platformách Xbox One a PlayStation 4. Pro PC hráče je pak k dispozici služba Origin Access, s níž je spojen speciální launcher. Krom plných her jsou v nabídce také trial verze, vyšší úrovně předplatného pak nabízí možnost získat přístup do chystaných novinek týden před vydáním.

Zdroj: Tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!