Zapojte se do diskuze v hPodu #746

4. červen 2020 09:37 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (1)

Týden odkladů, i tak by se o posledních dnech dalo hovořit. A přestože celá řada slovutných herních akcí nebo dychtivě očekávaných ohlášení byla skutečně přesunuta na pozdější termín, hPod s pořadovým čílem 746 vyjde přesně podle plánu.

Po čase nás v něm navštíví David Rozsíval. Povídat si budeme nejen o tom, co jsme hráli, ale také o již zmíněných odkladech, David pohovoří o Project Cars 3 a probereme změny v Double Fine.

Svůj čas dostanou i vaše dotazy, ty nám můžete psát níže do diskuze, případně na mail podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY. Těšíme se na vás zítra v osm večer!

Zdroj: vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875195
.Mate napsal 4. 6. 2020 v 13.07

Ahoj já bych se chtěl zeptat, kam hrej.cz směřuje? Máte nějaký cíl, čeho by jste chtěli dosáhnout, třeba do konce měsíce? Do konce roku? Do 3 let?

Ptám se kvůli tomu, že mi přijde, že úroveň hrej.cz pokud neklesá, tak minimálně stagnuje. Vysvětlím. Například když byl na hrej Zdeňek, tak se rozjelo hrej.tv a celkově youtube. Jirka pak hodně dbal na pravidelnost a aktuálnost článku a pojal hrej celkově více novinářsky. Vojta přišel s Indikací. Jarda a Tomus tvořili hodně retro videa. Ale co ty Pavle? Kam směřuješ?

Rozhodnutí omezit youtube v dnešní době, kdy mladí lidé vstřebávají informace hlavně z videi a číst už se jim absolutně nechce vůbec nechápu. I když to asi nebylo vaše rozhodnutí, tak nedalo se s tím něco dělat? Ok sledovanost byla asi malá, ale nedal se spíše oživit a zpestřit obsah, než to prostě na youtube vzdát. Vždyť u konkurence můžete vidět, že to jde. A nechat se inspirovat není nic špatného. Bylo tu spousta pokusů na nový video obsah, ale vždy jste to po čase vzdali s tím, že na to prostě není čas, nebo to přijde později. Ale kdy? Teď jak byla karanténa. Všichni seděli doma. To mohl být ideální čas, zkusit nějaký nový obsah rozjet, sestříhat nějaká pracnější videa. cokoliv. Bohužel zde byla jediná novinka, že hrej v některých dnech vůbec nefungovalo, což je problém, když si zakládáte hlavně na webu. Věřím tomu, že máte strašně moc práce. Ale na venek to nejde vidět. Od tebe Pavel se tu objevuje jen pár článků, jinak si většinou vezmeš ty největší hry a uděláš na ně recenzi.Což mě tedy úplně není libo, protože mám názorově blíže k Davidovi P. ale zároveň to nemyslím ani jako výčitku, podle komentářů to spousta lidí kvituje. Ok ale co dál?

Neberte to prosím nijak zle, ani osobně. Na tebe se Pavle obracím výslovně, protože jsi šéfredaktor, takže neseš za hrej největší zodpovědnost. Svým komentářem nijak nechci vaši práci znevažovat. Prostě mám pocit, že je potřeba něco změnit, s něčím přijít. S projektem hrej.cz už jsem dlouhou dobu a strašně by mě mrzelo, kdyby to tu postupně skončilo. Máte velkou výhodu, že máte věrnou základnu fanoušku, kteří jako já jsou u hrej již dlouhodobě. Ale čím chcete přilákat novou generaci fanoušku? Protože ostatní, stejně jako já, již mají svůj věk hry jsou pro ně čím dál více vzdálenější a méně prioritní. Tedy očekávám, že v současném stavu webu bude počet návštěvníku spíše klesat, než stoupat. Poslední věc kterou bych ještě měl, tak je to že mě mrzí, že až na pár výjimek už vůbec nepřispíváte do diskuzí na webu. Protože moc nevyužívám discrod, tak se vaše názory v podstatě dozvím jen v Hpodu, ale na odpověď musím čekat vždy do pátku a nějakou diskuzi pak nejde vést vůbec.

Možná tento komentář vyzněl více negativně než jsme chtěl. Každopádně vám držím palce a dále vám fandím, protože jsem všichni na jedné lodi.

Editováno: 4. 06. 2020 v 13.33

Nahlásit nevhodný obsah