Na NS míří vylepšená verze GC Unlimited 2

4. červen 2020 08:42 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Jedním z žánrů, které zatím na Nintendu Switch nejsou příliš zastoupené, jsou závodní hry. Vedle velmi populárního Mario Kart 8 Deluxe lze úspěšné tituly hledat jen těžko a v případě realističtějších závodů je to ještě obtížnější. V podstatě jediným světlem na konci závodního tunelu je v tomto případě exkluzivita Gear Club Unlimited 2.

Ten se v srpnu, konkrétně 25., dočká nové Tracks Edition, která by jej zaměřením na profesionální motorsport měla posunout blíže konkurenci na domácích konzolích. Hlavním lákadlem bude nová kampaň se závody Endurance s královským závodem 24 hodin Le Mans i s legendárním okruhem Circuit de la Sarthe. Celá událost by měla nabídnout všechny standardní závodní možnosti, včetně kvalifikace, správy spotřeby paliva a pneumatik nebo pit-stopů. Zatím není známo, zda bude možné odjet plných 24 hodin, na Switchi to ale považujeme za spíše nepravděpodobné.

Dále novinka nabídne všechen dosud vydaný DLC obsah, čtyři další závodní okruhy, pět nových závodních speciálů (včetně Fordu GT40 MK I, Nissanu GT-R LM Nismo nebo Bentley Continental GT3-R) a 13 dalších vozidel z původní hry taktéž dostane novou verzi pro závodní okruhy.

Zatím není známo, zda se majitelé základní edice dočkají automatického upgradu, nebo bude situace řešena jiným způsobem.

Zdroj: Gamespot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20879501
Tadeáš Pepř napsal 4. 6. 2020 v 15.59

Ivann: Ahoj, GRID jsem trestuhodně zapomněl, kaju se. Zbytek - rally a motorky - úplně nesedí do té škatulky co jsem měl na mysli :)
A o GC Unlimited mám eminentní zájem. Doufám že na Hrej dostane prostor.

Editováno: 4. 06. 2020 v 15.59

Nahlásit nevhodný obsah

20900965
Ivann napsal 4. 6. 2020 v 12.01

Těch závodních titulů na NS sice není moc, ale za zmínku určitě stojí GRID Autosport, což je teď asi nejlepší závodní hra na NS (pokud vás více nebaví rally - WRC 8 nebo motorky - MotoGP 20). Také je potřeba dodat, že GC Unlimited 2 je dost arkádová záležitost, která na Nintendu jede dost bídně - neresponzivní ovládání, zasekané menu ap.

Editováno: 4. 06. 2020 v 12.07

Nahlásit nevhodný obsah