Frostpunk láká na poslední expanzi

3. červen 2020 09:29 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Na začátku roku se fanoušci Frostpunku dočkali předposlední expanze s názvem The Last Autumn, která nás přivedla k dobám, kdy okolo nás ještě nebyla zima a my jsme museli teprve postavit zdroj tepla. A zdá se, že se brzy příběh a podpora Frostpunku uchýlí ke konci.

11 bit studios totiž odhalili jméno poslední expanze, která dříve nesla pouze kódové označení Project TVADGYCGJR. Nyní se jmenuje On The Edge, a dostala také teaser trailer. Ten toho bohužel moc neukazuje. Je tu pouze spousta sněhu, čímž je série Frostpunk typická.

On The Edge by se ale mělo odehrávat po velké bouři v Novém Londýně, a to po konci kampaně. I když jí lidé ve městě přežili, musí čelit novým problémům. Expanze přinese zcela nový scénář společně s novou mapou, novými mechanismy a „plejádou výzev“. „Lidé čelí novým výzvám, které jsou katalyzátory k novým divizím, problémům a konfliktům, které jsou postaveny na tom, že lidé mohou mít na problémy jiný pohled. Toto je ten okraj, kterému budete jako vůdce společnosti, která přežila velkou bouři, čelit.“

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!