OtherSide stále pracuje na System Shock

2. červen 2020 18:15 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Když OtherSide Entertainment hledalo investora pro vývoj System Shock 3, málo kdo asi v té době očekával čínského giganta ve formě Tencentu. Nakonec si ale vývojáři pro něj rozhodli, nejspíše i díky velké síle a surovinách, které Tencent dokáže nabídnout. Oznámení nového investora bylo ale velmi tajemné.

Ve svém vyjádření totiž vývojáři řekli, že Tencent „ponese franšízu System Shock kupředu“. Z toho ale nebylo zcela jasné, jestli se na vývoji bude stále podílet studio OtherSide, nebo si Tencent zakoupil pouze licenci, a vývoj hry hodí někomu jinému.

Tyto spekulace ještě více podpořilo tvrzení, že OtherSide téměř nemá vlastní vývojářský tým. Na LinkedIn měla společnost pouze tři zaměstnance, a ke konci dubna bylo ohlášeno hned několik vyhazovů. Komunitní manažerka ale nakonec přinesla rozuzlení.

Na fóru OtherSide napsala, že „jsme stále zapojeni, ale nemůžeme o tom v tuto chvíli více mluvit. Jakmile budeme moct veřejně zveřejnit další informace, uděláme to.“ To samozřejmě stále nemění fakt, že OtherSide se může připojit k jinému týmu, jelikož o situaci ve studiu toho stále moc nevíme.

Zdroj:

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!