Nové video z Diabla 4 ukazuje část z Blizzconu

2. červen 2020 17:12 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Na internetu se objevilo nové video Diabla 4. Než ale začnete jásat, že Blizzard jakožto náplast za zrušený Blizzcon ukázal nový trailer nebo snad gameplay z očekávané hry, situace se má trochu jinak. Video se objevilo včera na kanálu Gameplay PS, ale pokud je vám povědomé, nejspíš stále držíte v paměti ukázky z loňského Blizzconu.

Ačkoliv se video honosí titulem nového gameplaye, zavede vás na místa, která jsme navštívili už před rokem na podzim. Pokud ale překousnete horší kvalitu, přestože video by mělo být dostupné ve 4K, uvidíte zase trochu jiný pohled na to, jak se může za barbara hrát. Výhodou nově zveřejněných záběrů je i absence jakéhokoliv komentáře, takže i v tomto smyslu má co nabídnout.

Pokud však prahnete po nové lokaci nebo zkrátka něčem, co jste dosud dříve neviděli, nově nahraná ukázka pro vás bohužel není. Uvidíme, jak dlouho na něco takového budeme muset čekat, jestli až do Blizzconu, nebo jestli se čtvrté Diablo neukáže na nějaké akci související s Xboxem Series X či PlayStation 5.

Pokud se ale ukáže až na Blizzconu, tak rozhodně ne v Anaheimu, jak bylo zvykem. Fyzická akce se totiž konat nebude, Blizzard ale stále zvažuje online alternativu. Vzhledem k tomu, že se ale tradičně konal až v listopadu a Diablo 4 by mělo vyjít ještě letos, si myslíme, že jej uvidíme mnohem dříve. Kdo ví, třeba bychom ho viděli už v těchto dnech, nepokoje ve Spojených státech ale daly hernímu průmyslu další ránu a společnosti v rámci solidarity své plánované akce ruší.

Zdroj: DSO Gaming

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878831
michalnezval napsal 3. 6. 2020 v 11.26

Pecka;-)Temný,brutální....né jak ta prřbarvená hrůza Diablo 3....

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 3. 6. 2020 v 09.17

JHfr3ak: taky si myslím. Tuším nevyšlo ani to Diablo na mobil a to je oznámené jak dlouho? 2 - 3 roky? Takže tohle jim bude trvat déle, tak jako vše u Blizzardu...

Nahlásit nevhodný obsah

20809385
JHfr3ak napsal 3. 6. 2020 v 05.50

Ne, Diablo letos opravdu nevyjde...

Nahlásit nevhodný obsah