Valorant se chlubí čísly z uzavřené bety

1. červen 2020 10:26 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Valorant ještě nevyšel, v plné verzi vyjde až zítra, ale už teď se vývojáři mohou chlubit úctyhodnými čísly. Může za to právě skončená uzavřená betaverze, která samotnému vydání předcházela. V době, kdy Riot implementuje poslední novinky a opravné balíčky, tak můžeme rekapitulovat, čeho všeho už Valorant dosáhl.

Free-to-play konkurent her typu Counter-Strike nebo i Overwatch strávil v uzavřeném testování dva měsíce. Už první den naznačil, jakému zájmu se hra těší, když jen na Twitchi diváci ten den viděli 34 milionů hodin záběrů. To je do tohoto dne pro Twitch rekordní údaj, žádná jiná hra k sobě v rámci jednoho dne nepřinesla takovou pozornost. Co se týče diváků připojených v jednu chvíli, je Valorant druhý s 1,7 miliony diváků, což je druhý nejlepší výsledek po finále League of Legends World Championship z letošního roku – svůj vlastní rekord tak Riot bohužel nepřekonal.

Kdybychom chtěli sečíst výsledky hry z dlouhodobého hlediska, dostaneme se na sumu 470 milionů hodin, kterých diváci u hry strávili, aniž by ji sami hráli. Ani hráčů ale nebylo málo. Každý den se do hry průměrně připojily tři miliony z nich, a to i ve chvíli, kdy byl přístup do hry omezený a Valorant se nemohl zahrát kdokoliv chtěl. Uvidíme, kolik hráčů se do Valorantu přihlásí zítra, kdy se otevře všem.

„Jsme ohromení úrovní entuziasmu, vášně a podpory, kterou vidíme tyto poslední dny před vydáním,“ říká výkonná producentka Valorantu Anna Donlonová z Riot Games. „Celý tým doufal, že se naše roky snahy a soustředení se vyplatí a získají nám důvěru a respekt komunity hráčů taktických stříleček, a teď už se nemůžeme jen dočkat, až to celé začne na ostro 2. června,“ dodává s připomínkou data vydání. Valorant by měl zítra vyjít s novou mapou, novým hrdinou i novým režimem.

Zdroj: Tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 1. 6. 2020 v 12.55

ÚVAHA NA POKRAJI ZÁJMU.

Jen běžte lumíci, dle toho jak hlas z internetu káže.
Věří-li katolíci v boha, protože jsou tak odmala vychováváni, budou jednoho dne naše děti věřit internetu ? Takže, když jim internet řekne, že to a to být dobré, pořídí si to si to ? Asi už to funguje, VALORANT se chlubí čísly a děti si řeknou, že je to dobré a zadarmo, a co víc THE WORD OF INTERNET SAYS: BÝT DOBRÉ, tak proč ne.

NIKDY NIC NENI ZADARMO. Co se stane s dětmi, které vychoval Valorant a Fortnite ? Co se stane když V2 zadarmo her bude obsahovat lehkej podprahovej MINDCONTROL ? A nepochybujte že počítač vqaše děti vychovává, protože je to tak jednoduché, když dítě konečně "NEOTRAVUJE".

My vyrostli také na hrách, ale rozdíl je v tom, že nás u toho nikdo netracoval a neanalyzoval data z hraní. Hry byly záměrem autorů, kteří chtěli odvyprávět příběh, nebo ukázat určitou hratelnost, ale nikdy vás jako devítiletého u toho nesledoval tým lidí a serverová farma s umělou inteligencí a nemohl hýbat s vaší psychikou a ovlivňovat vás při růstu vaší osobnosti.

Tak rodiče věřte, že zatím jsou tyhle hry zadarmo, ale je jen otázkou času, než ohnou myšlení vašich dětí směrem, který jste nechtěli. moje myšlení ohl HIDEO KOJIMA a MGS. A ukázalo se že má pravdu. AMERIKA je víceméně zlo a celá propojenost světa je zlo než se s tím naučíme pracovat (teď jsme asi v nejhorší fázi, kdy dostat se k pravdivé informaci je nemožné, když jste to neviděli, nevíte že se to stalo, vše se dá zfalšovat a tisíce serverů a trolí farmi vyrábějí dezinformace). Ale ohl přes pět dílů své ságy. Ale názory neměnil ON DAILY BASIS. MGS je dneska stejnej jako před lety neni to HAN SOLO SHOTS FIRST.

Tak nechte své děti hrát hry, které hrají miliony lidí a žijte v přesvědčení, že to všechno dělaj zadarmo, a že tím nic nesledují, že jim jde jen o hry. A že nevkládají do myslí vašich dětí alespoň "MYŠLENKU SPOKOJENÉHO KONZUMENTA". Oni už teď ví, že HAN SOLO první nestřílel, je to legenda.

Jsou palce u doporučení výrobku palci skutečnými nebo jen algoritmus ?
Je realita dle internetu realitou nebo ohnutou skutečností ?
Dělá z nás internet úl, ve stylu kolektivního hraní DARK SOULS na twitchy?
Co o lidstvu vypovídají metadata u lidí co můžou celé lidstvo sledovat a nakolik se dá skrze internet ovlivnit vnímání skutečnosti ?
Jsou lidé závislí na internetové komunikaci agenti MATRIXU, sluhové systému, co už neznají krok zpět a nehodlají se vzdát svých výhod ?
Jak daleko jsme od toho kdy se bezkontzaktní placení telefonem za výrobek stane, POVINNÝM BEZKONTAKTNÍM PLACENÍM ZA PRŮCHOD URČITÝM CHECKPOINTEM (na způsob mýtných bran) ?

Jsou peníze na úrovni mezinárodního měnového fondu, penězi skutečnými, nebo jsou to jen čísla v počítačích ?

Existují PATRIOTS, lidé co hýbou celým světem ?

---------------------------------------------------

X - pro případné poznámky klikněte na X ať vim, že nejste BOT.

Editováno: 1. 06. 2020 v 15.45

Nahlásit nevhodný obsah