Sequel filmu Ježek Sonic potvrzen

29. květen 2020 16:03 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Před pár dny jsme informovali o obnoveném zájmu společnosti Sega, který zajistil masivní komerční úspěch filmového zpracování dobrodružství rychlonohého ježka Sonica. A zničehonic tu máme potvrzené pokračování. Filmový server Variety přišel s exkluzivním potvrzením, že se na dvojce skutečně pracuje.

O produkci se opět postará společnost Paramount Pictures, která informace potvrdila. Stejné zůstává i jádro tvůrčího týmu, režisérem je opět Jeff Fowler a scénář tvoří Pat Casey a Josh Miller.

Produkce je nicméně ve velmi rané fázi, zatím tedy nedošlo ani na smlouvy s hereckým obsazením. Jisté tím pádem není ani to, zda si své role zopakují James Marsden, Jim Carrey nebo Ben Schwartz. Carrey, ztvárňující hlavního záporáka Robotnika, který se na konci filmu proměnil ve svou ikonickou formu Eggmana, nicméně už v rozhovorech po vydání prvního dílu zmiňoval, že ho role bavila a rád by v ní pokračoval.

Snímek Ježek Sonic dorazil do světových kin v půlce února. V naší společné recenzi spíše propadl, u fanoušků i světové kritiky ale dopadl velmi slušně a především si připsal velký marketingový úspěch. Ve Spojených státech dokonce překonal rekord nejvýdělečnějšího herního filmu. Ve světě (především kvůli tomu, že dosud nepřišel do čínských kin) stále nestačí na největší hity (filmový Warcraft z roku 2016).

Zdroj: Variety

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!