Metroid Prime Trilogy na Switchi v červnu?

25. květen 2020 13:11 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (1)

Jedna z věcí, která majitele hybridní konzole od Nintenda může mrzet, je fakt, že za celé tři roky od vydání jsme se ještě nedočkali žádného zastoupení značky Metroid. To by se ale možná už velmi brzy mohlo změnit.

Znovu se totiž objevily náznaky, které započaly už koncem roku 2018. Tehdy se totiž port trilogie Metroid Prime objevil v nabídce švédského prodejce Inet, ale také u mnohem známějšího giganta Best Buy. V té době jsme očekávali, že k oficiálnímu oznámení dojde během akce The Game Awards 2018. Došlo však jen k rychlému stažení z nabídky a od té doby je ticho po pěšině.

Tedy až dosud. Trilogie se totiž opět objevila v nabídce švédské firmy Inet, tentokrát doplněna dokonce i o termín vydání, který připadá na 19. června. I tentokrát došlo k velmi rychlému stažení z nabídky, nezbývá tedy než čekat, zda Nintendo přijde s překvapivým oznámením portované trilogie, která by navíc přišla velice brzy.

Nintendo tento týden uvede na trh Xenoblade Chronicles Definitive Edition, 17. července pak dorazí nedávno oznámený Paper Mario: The Origami King. Trilogie Metroid Prime by se tak vměstnala přímo mezi ně. Dokud ale nedojde k oficiálnímu potvrzení, berte tyto zprávy s velkou rezervou.

Zdroj: Wccftech

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 26. 5. 2020 v 06.57

Vzhledem k tomu, co jsem četl, jakým způsobem tyto obchody zařazují položky na nabídky - na základě jakékoliv fámy, tak už takovýmto zdrojům nevěřím. Bylo by ale zajímavý vidět Metroid Trilogy na Switch, zda by zůstalo ovládání z Wii, který považuju prostě za skvělý. Pořídil jsem vloni kopii z UK za nějakých 1800 Kč a nelituji, výborná kolekce do sbírky.

Nahlásit nevhodný obsah