Tencent opravdu investuje do OtherSide

21. květen 2020 08:20 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Včera jsme vás informovali o tom, že webové stránky System Shock 3 a System Shock 4 nedávno přešli pod vlastnictví čínského konglomerátu Tencent. Dle spekulací tak mělo studio OtherSide přijmout nabídku z Číny, která by zajistila financování nových dílů této série.

Po rozkřiknutí této zprávy vedení studia na nic nečekalo, a oficiálně oznámilo, že se Tencent oficiálně ujímá financování System Shock. „Radostně oznamujeme, že Tencent bude posouvat franšízu System Shock dopředu. Jakožto pro samotné malé indie studio bylo velmi obtížné tento projekt táhnout. Věříme, že hluboké kapacity a expertíza Tencentu jakožto vedoucí herní společnosti přenese tuto franšízu do nových výšin.“

Není tajemstvím, že Tencent disponuje téměř neomezeným přísunem peněz, a tak může vývojářům značně pomoct, a to nejen s vlastním přežitím, ale i posunutím nového dílu. O Systém Shocku 3 jsme od oznámení dlouho neslyšeli, ale doufáme, že se to s tímto obchodem změní.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836789
Mipe napsal 24. 5. 2020 v 21.29

Ocelotr NN: Také se bojím toho že jednoho dne nebudem schopni být zaměstnáni ve svém okolí protože vše bude vlastněno soudruhama z míst kde vychází slunce. Uplatnit moc skrze ekonomického lídra na lidi kteří nevyhovují normám napříč kontinenty je jako zlý špatný sen.

Editováno: 24. 05. 2020 v 21.30

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 21. 5. 2020 v 13.59

Jo až jednoho dne budete ve firmě, co jste vydupali z ničeho, mejt hajzly, tak tohle byl ten důvod. Protože Číňané rozdávaj peníze jen tak a nikdy v životě by za to nic nechtěli. Jen tu a tam změnit řádek v textu, přidat propagandistický plakát do videoherní grafiky a vyhodit toho kolegu, co se vošklivě na FB vyjádřil o žlutý barvě na čínský vlajce.

Nahlásit nevhodný obsah