Sherlock Holmes zdarma na EGS

10. duben 2020 07:56 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Nadílka Epic Games Store nezastavuje, a po Watch Dogs z předminulého týdne tu máme opět další hry, které si můžete od dnešního dne až  do příštího čtvrtka vyzvednout. Jedná se o Sherlock Holmes: Crimes and Punishments a Close to the Sun.

Jak už název napovídá, v Sherlockovi Holmesovi budeme řešit tajemné případy. Konkrétně dostaneme na stůl 6 vražd, které musíme v roli světoznámého detektiva vyřešit, a to pomocísvých různých talentů, předpovídání a vlastních rozhodnutí.

Close to the Sun je zase hororová adventura zasazená do 19. století. Jakožto novinář hledáme svou sestru na opuštěné lodi. Hra vyšla loni v říjnu, a dle naší recenze od Zdeňka Pudivítra nabídne velmi povedenou atmosféru.

I když vás o nabídce v příštím týdnu budeme ještě informovat, už teď víme, že se můžeme těšit na čtvrtý díl bláznivé série Just Cause společně s indie titulem Wheels of Aurelia.

Zdroj: VG24/7

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925107
bluetomcat napsal 11. 4. 2020 v 10.36

Bylo by taky dobré upozornit že hra Sherlock Holmes má od začátku české titulky a na hru Close to the Sun je dostupná neoficiální čeština zde (vyzkoušeno a funguje) : https://prekladyher.eu/preklady/close-to-the-sun.702/

Nahlásit nevhodný obsah