Pořadatelé se vyjádřili k letošnímu BlizzConu

10. duben 2020 10:00 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Pandemie covid-19 zapříčinila zrušení několika herních akcí, což se týká například Taipei Game Show, E3 nebo QuakeConu. Otazníky se vznáší také nad těmi následujícími. První na ráně je samozřejmě kolínský Gamescom, jehož pořadatelé jsou v případě zrušení připraveni vytvořit náhradní program. Blizzard se zase zamýšlí nad osudem BlizzConu.

V čerstvém příspěvku jsou fanoušci pomalu připravování na možnost, že se akce v letošním roce také nemusí uskutečnit. Své k tomu řekla Saralyn Smith, která má pořádání BlizzConu na starost. „Všichni doufáme, že koncem roku bude situace vypadat lépe. Podstatné ale je, že v tuto chvíli je příliš brzy na to říct, zda je BlizzCon 2020 realizovatelný. Zdraví naší komunity, zaměstnanců a dalších lidí, kteří s show pomáhají, je pro nás nejdůležitější,” řekla, přičemž dodala, že bude ještě pár měsíců trvat, než dojde k finálnímu rozhodnutí, zda BlizzCon uskutečnit, či nikoliv.

V příspěvku také zmiňuje, že už nyní zvažují možnosti a různé scénáře ohledně pořádání akce. V tomto ohledu myslí také na její návštěvníky. Pořadatelům je jasné, že se na BlizzCon řada fanoušků velmi pečlivě připravuje. Jim slibují, že udělají vše, co je v jejich silách, aby jim co nejdříve předali důležité informace.

BlizzCon by se i letos měl uskutečnit v listopadu v kalifornském Anaheimu. Těžko však předvídat, zda budou koncem roku příznivé podmínky k pořádání takto velké akce.

Zdroj: Tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 10. 4. 2020 v 19.39

Myslim ze si poradatele vsech takovych akci, respektive herni spolecnosti, oddychli, protoze uz par let je to hrozna zalezitost at uz E3 nebo Blizzcon. Snad neni akce kdy by nebylo malo her nebo naopak hodne kontroverze. Myslim ze rok pauzy nebo nejakych mensich online verzi bude pro vsechny strany nejlepsi a pristi rok necht se spolecnosti vytasi s poradnejma novinkama. Jenom malo lidi zajima porad se koukat jak neco "jeste neni" a ze misto toho nabidnou nejakej mobilni nesmysl.

Editováno: 10. 04. 2020 v 19.41

Nahlásit nevhodný obsah

20836789
Mipe napsal 10. 4. 2020 v 18.38

Zrovna Quake Champions hraji, nevíte někdo ze zdejších jestli se turnaj alespoň uskuteční on-line když QuakeCon nebude? Předem díky.

Nahlásit nevhodný obsah