Zapojte se do nahé diskuze v hPodu #738

9. duben 2020 07:06 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

Týden se s týdnem sešel, poměry se neuvolnily a my tak budeme i tento hPod natáčet z tepla domovů a pěkně izolovaně. A samozřejmě nazí, jak je naším dobrým zvykem. I tentokrát pro vás máme celou řadu zajímavých témat.

Prvním z nich je odhalení ovladače DualSense pro PlayStation 5, probereme survival Grounded od Obsidianu a chystaný nextgen titul Godfall a také plány Amazonu na penetraci herního byznysu.

Také nám můžete posílat své dotazy, ať už sem, na Instagram nebo do mailu podcast@hrej.cz. Točit budeme dnes kolem poledne, kromě tradiční sestavy dorazí také Aleš a možná i další hosté. Těšíme se na slyšenou v pátek v osm!

Zdroj:

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875195
.Mate napsal 9. 4. 2020 v 13.43

Ahoj chtěl bych se zeptat, co říkáte na teorii, že SONY ještě nepředstavila vzhled PS5, protože ho ještě nemá. A to protože se jim nedaří vyladit chlazení?

Já osobně si myslím, že to je hloupost.

Nahlásit nevhodný obsah

20873534
Chezy napsal 9. 4. 2020 v 11.47

Zdar chlapci a chlapi (kdo je kdo si musíte říct sami =D), jelikož se nám blíží konec jedný éry a s ní i konec konzolové generace a když už i konečně Sony do toho všeho začala šlapat a hypovat nás, chtěl bych od každého z Vás slyšet jednu exkluzivitu, kterou by podle Vás neměl minout žádný vlastník Xboxu či PSka. Konzole vlastním už 6 let, ale určitě, jako spoustě dalším hráčům se mi nepovedlo odehrát vše a mám své resty. Zkuste každý rozdílnou, ať nezůstaneme jen u jednoho titulu. Díky, Váš věrný čtenář a posluchač.

Nahlásit nevhodný obsah