Jaké je hrát Dark Souls s RingFitem

9. duben 2020 10:35 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

V současné době, kdy je velké procento z nás doma, je dobré si udržovat kondičku. Také díky tomu vystřelily prodeje RingFit Adventure do závratných výšin, protože jak lépe cvičit, než při hraní her. A co vlastně s tímto fitness doplňkem hrát? Co třeba Dark Souls.

Ne, nejedná se o překlep. Mezi hráči se totiž najdou zvláštní lidé, kteří nejspíše mají rádi utrpení. Dark Souls už tak nepatří mezi jednoduché hry, které by každý prošel s prstem v nose. Ale pak je tu youtuber a moder Super Louis 64, který se rozhodl, že svůj RingFit použije na hraní již zmíněného Dark Souls.

Využil tak pohyby, které Nintendo původně kalibrovalo pro RingFit Adventure, a přeprogramoval je tak, aby s nimi mohl hrát Dark Souls. Aby se ujistil, že nebude podvádět, pohybovat se může jenom běháním, a joystick funguje právě jen tehdy, když běhá. Stlačením RingFitu pak útočí. Je to opravdu zajímavá podívaná, a jeho tričko po 2 hodinách hraní lehce prozradí, že nejde o jednoduchou záležitost. Naše redakce bude mít RingFit k dispozici také, takže se rozhodně můžete těšit na recenzi. Jestli bude i RingFit Dark Souls, to se musíte nechat překvapit.

Zdroj: YouTube

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20859314
h4nsasjks napsal 9. 4. 2020 v 22.35

red-icius: Proč ne? Však tyhle hry nestárnou...

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 9. 4. 2020 v 13.51

Hrej bude mít Ring fit a udělá recenzi 6 měsíců po vydání? Když je všude vyprodanej a skoro ani nejde koupit? :D ... když připomenu, že aby se recenze mohla udělat, muselo by se aspoň měsíc hrát.. to snad ani asi nemusíte plýtvat prostředkama ... ;)

Nahlásit nevhodný obsah