Další náznaky umělců mluví o Silent Hill

9. duben 2020 17:01 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (3)

V posledních měsících se stále množí odkazy a náznaky, které směřují k potenciální další tvorbě v rámci hororové značky Silent Hill. Často se jedná o lákavé příspěvky některých zkušených japonských umělců, kteří se často na sérii nějakým způsobem podíleli. Dnešním případem je Cuehiro Mauro, zkušený tvůrce, ilustrátor a malíř mang.

 Na svém soukromém Instagramovém účtu sdílel dva obrázky z návštěvy kanceláří společnosti Konami, jenž vlastní práva na značku. Vedle vstupu do budovy je zajímavý především záhadný snímek cedule s anglickým i japonským nápisem “Silent Hills” a popisem „Odpolední pozvánka, doufáme že se přidáte“.

Zdroj: Gamesradar

Zdrojový web Gamesradar upozorňuje na to, že po internetu kolují spekulace naznačující brzké odhalení pokračování značky. Dokonce se mluví o tom, že by mělo dojít k spolupráci rozkmotřeného dua Hideo Kodžima - Konami v delegaci Sony s výsledkem ve formě hry na PlayStation 5. Takový vývoj situace by byl samozřejmě velmi překvapivý a musíme jej považovat za nepravděpodobný, faktem ale je, že se Mauro na značce Silent Hills nějakým způsobem podílet bude.

 Do hororového mixu v tom případě přinese svůj velmi svébytný styl “nechutna”. Jeho tvorbu charakterizují velmi brutální, sadistické a sexuální tóny, přičemž je znám typickým motivem olizování očních bulv.

Zdroj: Gamesradar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
14538225
DJBlack napsal 10. 4. 2020 v 13.06

Tomu by věřil jen idiot

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 10. 4. 2020 v 07.24

Olizování očních bulv .No to za našich časů se mladí dorostenci bavili jinak ....

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 9. 4. 2020 v 21.39

Jmenuje se Suehiro Maruo. Na tom obrázku je to i dvakrát vidět...

Nahlásit nevhodný obsah