Do CoD:MW zamířila třetí sezóna

8. duben 2020 10:22 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

Activision vůbec nezahálí, a s dnešním dnem do nového Call of Duty: Modern Warfare pouští již 3. sezónu, která jak nyní, tak v jejím průběhu přinese další obsah, který je, jak vývojáři již na začátku slibovali, zcela zdarma.

Warzone se například dočkal módu, ve kterém podporuje týmy po 4 hráčích. Bohužel oficiálně ještě duo mód nepodporuje. Dále se do Warzone v průběhu sezóny chystají nové zbraně nebo módy typu „Scopes and Scatter“, ve kterém se proti sobě postavíte pouze se sniperkami a brokovnicemi. Zbraně na zemi budou nově ve více variantách, a to s nebo bez tlumiče.

Do multiplayeru se již nyní dostaly tři nové mapy, a to Talsik Backlot, Hovec Sawmill a Aniyah Incursion. Navrací se operátor Alex, kterého získáte za zakoupení Battle Passu, a také vývojáři přidávají dvě nové zbraně – pistoli Renetti a odstřelovací pušku SKS.

Zdroj: Activision

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20845348
Lahva napsal 8. 4. 2020 v 18.34

Dobře to rychle sypou. Zajímalo by mě, nakolik to tak dělají protože všichni sedí doma a taví protože Covid. A nebo to tak měli v plánu. Na plno hrách mi vaí, že ten obsah, byť kvalitní přijde pozdě a občas to pak třeba ani nemám chuť znovu zapnout.

Nahlásit nevhodný obsah

20836789
Mipe napsal 8. 4. 2020 v 17.35

Khalashnikovf: Neoplývám čtyřmi kamarády a odjakživa hraju ve dvou a zrovna dvojice by se mi v "blood money" režimu nebo battle royale také líbili.. :-( snad se časem dočkáme.

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 8. 4. 2020 v 17.02

Dělaj všechno proto aby to lidi ve dvojičkách nehráli. Díky, asi si teď počkám :(

Nahlásit nevhodný obsah